Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Electrolux ESF 2435 wielokrotnie wyłącza się podczas zmywania wstępnego

07 Sty 2016 23:01 1929 7
  • Poziom 9  
    Mam problem jak w temacie: zmywarka Electrolux ESF 2435 wielokrotnie wyłącza się podczas zmywania wstępnego. Nastawiam program np. 55 st. C, zmywarka rozpoczyna cykl zmywania wstępnego, po czym wyłącza się po około 5 minutach (nie świecą się żadne diody). Ponownie wciskam przycisk programu, zmywarka kontynuuje zmywanie wstępne, po czym wyłącza się po około 5-10 minutach. I znów muszę wcisnąć program, następuje kontynuacja zmywania i z reguły już zmywa bezproblemowo do końca, chociaż czasami jeszcze raz trzeba powtórzyć te same czynności. Czyściłem ją różnymi preparatami, w tym również odtłuszczaczem Electroluxa, niestety bezskutecznie. Proszę o pomoc.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Gdzie szukać tej pompy?
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Dzięki serdeczne :)
  • Poziom 9  
    No dobra, żona zmusiła mnie żebym wreszcie rozebrał tą zmywarkę. Sprawdziłem węże - nie są zapchane. Teraz pytanie, jak rozebrać tą pompę żeby czegoś nie uszkodzić?

Dodano po 30 [minuty]:

agdhandel napisał:
    Witaj.Zaznaczyłem ci na czerwono,posprawdzaj też drożność węży. Zmywarka Electrolux ESF 2435 wielokrotnie wyłącza się podczas zmywania wstępnego

Dostałem się do pompy, wirnik chodzi luźno, żadne węże nie są zapchane. Jaka może być inna przyczyna???
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    W serwisie AGD w Lublinie stwierdzono, że to najprawdopodobniej programator się zawiesza.