Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

yamaha rx-v367 - aktualizacja amplitunera

08 Jan 2016 12:41 1953 4
  • Level 9  
    Witam posiadam yamaha rx-v367 ze wzgledu iż amplituner posiadam juz 5 lat,chciałbym go zaktualizować aby posiadać 3D przez HDMI(nowa aktualizacja tu umożliwia)

tak więc:
    próbowałem aktualizować yamahę za pomocą 2 odtwarzaczy 1-dvd, 2-Bluray,
    nagrałem płytę CD-audio za pomocą ashampoo burning oraz przez nagrywania za pomocą WINDOWSA 8.1
    wrzuciłem płytę z aktualizacją do napędów,ustawiałem amplituner na przyjmowanie aktualizacji opcja na wyświetlaczu “CDDA Upgrader”
    i wcisnąłem PLAY na DVD i BLU-RAY. i niestety na amplitunerze nie pokazuje się żadna info. że urządzenie jest aktualizowane lub nie wyskakuje żaden komunikat że się zaktualizował.

Czy wie ktoś jak zaktualizować ten amplituner? Co robię nie tak?

w załączniku dodaje parę zdjęć yamaha rx-v367 - aktualizacja amplitunera ,instrukcje aktualizacji i plik aktualizacyjny (dla potomnych jak by ktoś chciał zaktualizować swój sprzet
  • Level 39  
    Próbowałeś na rożnych kablach?
  • Level 9  
    intenso wrote:
    Próbowałeś na rożnych kablach?

Tak probowałem coaxial i optycznym na obu kablach zero reakcji amplitunera
  • Level 39  
    Teraz patrze ze na Twoim ampli wyświetla się wersja D 023 a Ty chcesz wgrać C 022, napewo masz dobry plik z aktualizacja? Mi to wygląda ze chcesz wgrać starsza wersje i być może amplituner tego nie przyjmuje.
  • Level 9  
    intenso wrote:
    Teraz patrze ze na Twoim ampli wyświetla się wersja D 023 a Ty chcesz wgrać C 022, napewo masz dobry plik z aktualizacja? Mi to wygląda ze chcesz wgrać starsza wersje i być może amplituner tego nie przyjmuje.

Z tego co wyczytałem w necie to C022 to najnowsza aktualizacja,niewiem w jakiej kolejnosci były softy wgrywane do tych urzadzen. Ale wydaje mi sie ze wersja ktora posiadam jest starsza.Chociaz w alfabecie D jest po C i racjonalnie patrzac ....
    Nic juz z tego nie rozumiem:( Moze jakis uzytkownik yamahy się wypowie,jak to jest z tymo aktualizacjami