Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault scenic 2.0 16v - elisa/stella/albert01 nie odpala na gazie i benzynie

08 Sty 2016 17:28 1950 4
  • Poziom 9  
    Witam mam problem posiadam renault megane scenic 2.0 16v 2000r w załączniku przesyłam scan elementów wyposażenia instalacji problem polega na tym ze przyjechałem wczoraj samochodem do domu wszystko chodziło ok. Dziś poszedłem i czasami centralka się wcale nie zapala za chwile np zapali się i pali się tylko kontrolka od benzyny i za parę sekund zgaśnie albo jak chce odpalić samochód to zgaśnie i nic się nie pali za chwile np zapali się ze odpala się na benzynie a gaz mryga ze jak nagrzeje się to ma się przełączyć na gaz. Ale ogólnie samochód wcale nie chce odpalić i bez różnicy czy klikam coś w centralce czy nie samochód kręci i nie chce odpalić. renault scenic 2.0 16v - elisa/stella/albert01 nie odpala na gazie i benzynie
  • Poziom 9  
    jakiś tam jest zamontowany ale chyba już dawno nie sprawny bo czujki są w środku ale chyba nic więcej już nie ma. Dziwnie się zachowuje centralka. A mam pytanie jak wyciągnę bezpiecznik co jest na plusie przy akumulatorze to wtedy pomijam instalacje gazową i powinien na paliwie zapalić?? bo wyciągnąłem bezpiecznik i dalej nic kreci i kreci.... immo już tez jest wymontowane chyba bo mogłem go odpalić jak z pilota miałem drzwi zamknięte i otwarte bez różnicy to zawsze mi odpalał.

Na początku myślałem że gdzieś mi paliwo przymarzło i dlatego nie chce odpalić ale chyba nie bo już jest dziś w plusie śnieg stopniał i dalej nie chce odpalić.
  • Poziom 40  
    Pod CLIPa podłącz bo na odległość nikt nie naprawi. To nie wina instalacji LPG tylko ewidentnie coś z elektroniką.
  • Poziom 9  
    okazał sie zapsuty imoobilajzer.