Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam wzmacniacza na imprezy

08 Sty 2016 18:44 1146 9
  • Poziom 6  
    Cześć Wam,
    Możecie mi powiedzieć na co się zwraca uwagę podczas zakupu wzmacniacza?
    Chciałbym zakupić jakiś wzmacniacza na imprezy okolicznościowe, ale...
    Wiem że trzeba mieć jakąś wiedzę,przynajmniej powierzchowną= np żeby czegoś nie spalić(głośników,czy samego wzmacniacza)
    Omy, Waty, nie wiem co dalej jeszcze może być.
    Proszę o S.O.S. ;)

Ogólnie jak się rozglądałem za wzmacniaczami wyszukałem takie :
    -Wzmacniacz Dixon 66 bluetooth USB FM

-WZMACNIACZ AV2200 DIXON

-Wzmacniacz Voice Kraft K1

Czy Waszym zdaniem,któryś z tych wzmacniaczy jest godny polecenia?
    ps mogę podać linki do tych wzmacniaczy ;)
  • Poziom 40  
    Nie dawaj linków. Wiemy co to za wynalazki. Kupienie tego "czegoś" to wyrzucenie pieniędzy w błoto.
    Jakie masz kolumny i gdzie to ma grać? No i jakim budżetem dysponujesz? Wzmacniacz musi być nowy czy może być używany?
  • Poziom 43  
    lordbrandman napisał:
    Szukam wzmacniacza na imprezy

lordbrandman napisał:
    Chciałbym zakupić jakiś mikser na imprezy okolicznościowe

Takie nieskromne pytanie - wiesz czym się różni WZMACNIACZ od miksera? (bo to co podałeś jako przykład wzmacniacza może co najwyżej go udawać...)
    lordbrandman napisał:
    Możecie mi powiedzieć na co się zwraca uwagę podczas zakupu miksera?
    Możemy. A możesz nam powiedzieć do czego ma być ten mikser używany? Dj- studio, estrada?
    lordbrandman napisał:
    Wiem że trzeba mieć jakąś wiedzę
    Skoro wiesz, nie rozumiem czemu nie próbujesz zacząć od tego, żeby te wiedzę zdobyć? Na forum jest kilkaset tematów o podobnych zagadnieniach, w sieci co najmniej 10x tyle - tylko trzeba poszukać...
  • Poziom 6  
    To nie tak,że nie przeglądam i nie szukam typopodobnych tematów,tylko nic nie znalazłem sensownego :(
    hm,jakie to mogą być kolumny. Np jedne mają coś z informacją 8 Ohmy,takie dwa pudła.
    Przepraszam bardzo,oczywiście,że chodziło mi o wzmacniacz.Mikser już posiadam. Poprawiłem w temacie ;)

Wzmacniacz do 350 zł, mógłbym dać ,bez znaczenia, o ile używany byłby w dobrym stanie
  • Poziom 40  
    sebap napisał:
    Jakie masz kolumny i gdzie to ma grać?
  • Poziom 6  
    Ja tych kolumn u siebie nie mam. Kolumny ma znajomy.Dla mnie wydatek byłby za duży by wszystko na raz kupić. Na sali do 70 osób.
  • Poziom 40  
    Zapomnij za te pieniądze, chyba że kupisz zestaw Eltron 100 i 2x ZG 603. Napisz jakie kolumny bo nie ruszymy z miejsca.
  • Poziom 6  
    Rozpoznam te kolumny i napisze. :)
  • Poziom 6  
    Oki, rozejrzałem się.Dosyć długo to trwało, ale kolega na urlop pojechał.
    Generalnie to chodzi mi oto,że na ten czas będę chciał kupić wzmacniacz, z myślą, że za kawałek dokupię do niego głośniki i będzie cacy. :D A na razie kolega ma głośniki : prawdopodobnie kolumny zg603.Sam nie był pewien ale wyglądają na pewno tak Szukam wzmacniacza na imprezy

A pominąć tą kwotę którą zaproponowałem, jaki polecicie wzmacniacz. Ale ograniczmy do 1000 zł, choć nie ukryję że nikłe szanse za taką sumę kupić. A co do tych moich zmacniaczy: czemu je odradzacie? Aż takie złe są?
  • Poziom 40  
    Do "trumien" jak ulał pasuje
    sebap napisał:
    Eltron 100

Co do tego
    lordbrandman napisał:
    co do tych moich zmacniaczy: czemu je odradzacie? Aż takie złe są?

poczytaj ten temat.