Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Błędne działanie klawiatury Logitech K400 Plus z Samsung Smart TV.

agas82 09 Jan 2016 15:56 5580 2
    agas82
    Level 1  
    Właśnie kupiłam telewizor Samsung Smart tv i zakupiłam od razu do niego klawiaturę Logitech K400 Plus. I mam taki kłopot, że przy przeglądaniu internetu touchpad działa, ale nie można wpisywać tekstu za pomocą klawiatury i trzeba i tak wpisywać z klawiatury ekranowej. Proszę o podpowiedź, bo może coś jest źle w ustawieniach. nie mam pojęcia czemu nie można wpisywać tekstu z klawiatury bezprzewodowej.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    bshmc
    Level 2  
    Mam podobnie, smart Samsunga i klawiatura bezprzewodowa Microsoftu All in One Media. Touchpad działa jak trzeba, baterie akumulatory naładowane. Na początku było ok. Po kilku użyciach zaczęły się problemy z klikaniem w odnośniki na stronach internetowych. Klikam z klawiatury i na ekranie kursor reaguje animacją na kliknięcie ale żądany odnośnik nie otwiera się. Działam tak że kursorem z touchpada najeżdżam na odnośnik i enterem z pilota dopiero wchodzę. Lipa, nie wiem czy to problem tv czy klawiatury.

Dodano po 2 [minuty]:

agas spróbuj Ctrl i Shift.
    bshmc
    Level 2  
    U mnie pomogło odłączenie tv z sieci (od prądu). Nie wiem czy już będzie ok, podejrzewam, że to jest jednak doraźna pomoc. TV powinien uruchomić się wyświetleniem napisu SMART.