Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP PSC1510 - Poszukuję sterowników drukarki

T0LDI 09 Jan 2016 22:48 1182 4
    T0LDI
    Level 2  
    Dzień dobry.

Panowie szukam sterowników wraz z Centrum Obsługi HP do drukarki HP PSC1510 pod Windows 7 64bit. Firma ta wspiera produkt jedynie przez 10 lat a następnie usuwa sterowniki ze swojej oficjalnej strony. :cry: Posiada ktoś może i wrzuci na jakiś serwer? Same sterowniki, żeby drukarka funkcjonowała poprawnie mam natomiast zależy mi na tym Centrum Obsługi ponieważ chciałbym przeczyścić i wyrównać kasety drukarki a jest to możliwe tylko z tego poziomu.
    T0LDI
    Level 2  
    Te sterowniki są do modelu HP Deskjet1510, nie HP PSC1510.
    T0LDI
    Level 2  
    Pierwszy link nie działa. :(

Drugi pobrałem. Za pierwszym razem wywaliło mi "Błąd krytyczny podczas instalacji". Odinstalowałem, przeczyściłem rejestr AML Free Registry Cleaner i spróbowałem jeszcze raz. Zainstalowało się ale jeśli chcę użyć którejkolwiek z funkcji z Centrum Obsługi to wyrzuca "Błąd dwustronnej komunikacji z urządzeniem". Drukarka drukuje ale zależy mi na wyczyszczeniu kartridży i wyrównaniu kaset drukarki o czym wspominałem wcześniej. Chciałbym również dodać uprzedzając poradę - wymień kabel - że przed formatowaniem komputera wszystko działało jak należy.