Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP PSC1510 - Poszukuję sterowników drukarki

09 Sty 2016 22:48 1047 4
  • Poziom 2  
    Dzień dobry.

Panowie szukam sterowników wraz z Centrum Obsługi HP do drukarki HP PSC1510 pod Windows 7 64bit. Firma ta wspiera produkt jedynie przez 10 lat a następnie usuwa sterowniki ze swojej oficjalnej strony. :cry: Posiada ktoś może i wrzuci na jakiś serwer? Same sterowniki, żeby drukarka funkcjonowała poprawnie mam natomiast zależy mi na tym Centrum Obsługi ponieważ chciałbym przeczyścić i wyrównać kasety drukarki a jest to możliwe tylko z tego poziomu.
  • Poziom 2  
    Te sterowniki są do modelu HP Deskjet1510, nie HP PSC1510.
  • Poziom 2  
    Pierwszy link nie działa. :(

Drugi pobrałem. Za pierwszym razem wywaliło mi "Błąd krytyczny podczas instalacji". Odinstalowałem, przeczyściłem rejestr AML Free Registry Cleaner i spróbowałem jeszcze raz. Zainstalowało się ale jeśli chcę użyć którejkolwiek z funkcji z Centrum Obsługi to wyrzuca "Błąd dwustronnej komunikacji z urządzeniem". Drukarka drukuje ale zależy mi na wyczyszczeniu kartridży i wyrównaniu kaset drukarki o czym wspominałem wcześniej. Chciałbym również dodać uprzedzając poradę - wymień kabel - że przed formatowaniem komputera wszystko działało jak należy.