Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Padła drukarka epson C43UX

16 Cze 2005 11:19 2960 7
  • Poziom 17  
    Witam

Ostatnio chcialem cos wydrukowac na mojej drukarce i niestety zapalila sie dioda czerwona (mruga) a status monitor jest napisane ze okres eksploatacji niektorych elementow drukarki sie skonczyl czy cos takiego. Nie pokazuje poziomu tuszy tylko ten komunikat. Czy jest jakas szansa na jej naprawienie. Czytalem cos o programach serwisowych ale nie bardzo wiem jak to zrobic. Prosze o pomoc.
  • Poziom 23  
    SSC Utility Service - zajrzyj do FAQ drukarki tam powinno wszystko byc opisane (kasowanie pampersa)
  • Poziom 17  
    Alcedo napisał:
    SSC Utility Service - zajrzyj do FAQ drukarki tam powinno wszystko byc opisane (kasowanie pampersa)

mozesz mi podac linka do SSC VER 3.81

dzieki
  • Poziom 24  
    Zobacz na stronę www.biegne.za.pl do działu "napraw epsona" i "An Unknown error..." tam znajdziesz link do Ssc Service i opis krok po kroku (z obrazkami) jak użyć programu Ssc aby rozwiązać twój problem.
  • Poziom 17  
    -=[OLO]=- napisał:
    Zobacz na stronę www.biegne.za.pl do działu "napraw epsona" i "An Unknown error..." tam znajdziesz link do Ssc Service i opis krok po kroku (z obrazkami) jak użyć programu Ssc aby rozwiązać twój problem.

dziekuje i pozdrawiam
  • Poziom 17  
    mpiatkow napisał:
    -=[OLO]=- napisał:

dziekuje i pozdrawiam

drukarka dziala super tylko troche stala i przysechl tusz na glowicy
    czy jest jakis srodek udrazniajacy dysze?
  • Poziom 17  
    mpiatkow napisał:
    mpiatkow napisał:
    -=[OLO]=- napisał:

dziekuje i pozdrawiam

drukarka dziala super tylko troche stala i przysechl tusz na glowicy
    czy jest jakis srodek udrazniajacy dysze?

Kto moze mi opisac jak zdjac glowice do czyszczenia?

dzieki
  • Poziom 2  
    Głowicy to chyba nie da się zdjąc.Ja mam Epsona 480 .Drukarka ta ma juz cztery lata albo i lepiej.Tusz zaschnął w niej trzy razy, za kazdym razem napełniłem kartridze denaturatem ,ustawiłem drukarkę w tryb czyszczenia głowicy i ciągle hula jak nowa.