Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Medion LIFETAB E10312 - Zablokowany pinem - HardReset nie działa

11 Sty 2016 19:57 4941 8
 • Poziom 15  
  Witam, posiadam zablokowany tablet Medion E10312, prosi o pin, niby nic trudnego do obejścia, czyli HARDRESET, tylko tu jest problem robię takim sposobem:

  http://www.hardreset.info/devices/medion/medion-lifetab-e10310-10/ ,

  i lipa trzyma VOL+ i POWER i nic się nie dzieje, w tym modelu jest także przycisk RESET, po jego wciśnięciu jak tablet wałczony tylko go wyłączy, a nie resetuje :(, miał ktoś może taki przypadek, a może ktoś ma pomysł na ten przypadek.

  Z góry dziękuję za podpowiedzi i sugestie.
 • Poziom 15  
  Oczywiście, że próbowałem z VOL- + POWER, VOL- + VOL+ + POWER, cały czas naciskać VOL+ + POWER, próbowałem wszystkich mi znanych opcji HARDRESETU dla androida i lipa, też się dziwię, że jak się włącza to powinien wejść w Recovery, ale czasami też tak się zdarza z telefonem i tylko wtedy po kablu zmiana oprogramowania wchodzi w grę :(. Także nadal lipa z tym restem ;/
 • Poziom 15  
  Puuska napisał:
  Spróbuj zreebootować go do recovery przez ADB na komputerze...  Tzn? Możesz podpowiedzieć jak to zrobić?
 • Poziom 10  
  Naciśnij i przytrzymaj przycisk głośności (+), a następnie 
  Włóż kabel ładowania, po 2-3 sekundach zwolnij przycisk głośności (+). [ Głośność przytrzymaj (+) przez co najmniej 3 sekundy. 
  poczekaj na uruchomienie Androida!] 
  Poczekaj kilka długich sekund, a następnie pojawi się etykieta Mediona, a następnie po krótkiej przerwie ciemny ekranem Android Robot z czerwonym trójkątem z wykrzyknikiem i podpisem "No Command". 
  Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, przytrzymując jednocześnie Głośność (+), pojawi się menu odzyskiwania lub naciśnij sam przycisk +
  Nawiguj za pomocą głośności (+) lub (-), potwierdź za pomocą polecenia Power selected (zerowanie fabryczne lub podobne). 
 • Poziom 2  
  Potwierdzam u mnie zadziałało Medion LIFETAB E10320 logo Android z napisem "no command" zareagował na VOL +