Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Microcar Virgo 3 - Opis bezpieczników

diablo23248 11 Sty 2016 21:12 3819 3
  • #1 11 Sty 2016 21:12
    diablo23248
    Poziom 26  

Witam wszystkich! Pacjent Microcar Virgo 3 z silnikiem Lombardini Focs LDW 502. Czy dysponuje ktoś opisem bezpieczników do tego wynalzaku? Przywieźli mi to na lawecie (chyba ze względu na brak świateł). Pali bez przerwy bezpiecznik od świateł pozycyjnych. Na tym samym obwodzie musi być podpięte coś jeszcze. Chciałbym uniknąć rozbierania tego samochodziku na części pierwsze więc jeśli ktoś dysponuje opisem bezpieczników bądź schematem elektrycznym będę wdzięczny za pomoc! Szukając w necie znalazłem katalogi części itp. Niestety do tego modelu instrukcji nie znalazłem. Gdyby ktoś potrzebował to w załączniku wyniki moich poszukiwań.

0 3
  • Pomocny post
    #2 10 Maj 2016 09:37
    DzidziusPp
    Poziom 2  

Microcar Virgo 3 - Opis bezpieczników
    to najlepiej wejść na francuską stronę microcara dodaję nieprzetłumaczony ale czytelny schemat instalacji

6
  • #3 23 Lis 2017 14:34
    Powerful
    Poziom 2  

Witam.Mam pytanie odnośnie Microcara mc2 nie mam świateł cofania i nie wiem czy w tym mini aucie jest tak jak w osobowych czujnik w skrzyni czy może jest inaczej.Proszę o pomoc w tej sprawie co dokładnie sprawdzić najlepiej krok po kroku bo już się pogubiłem,a nie mogę nigdzie znaleźć dokładnego rozwiązania.Pozdrawiam

1
  • #4 24 Lis 2017 18:37
    DzidziusPp
    Poziom 2  

Tak ma czujnik tak jak samochody udostępniłem kiedyś schemat instalacji elektrycznej do microcarów virgo i ma bezpiecznik przy drzwiach kierowcy na dole jest klapka

1