Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung galaxy S plus zablokowany pinem

11 Sty 2016 21:40 1203 17
  • Poziom 2  
    Zablokowałem go pinem i po jakimś czasie zapomniałem pinu nie chcę robić hard reset jak mama odblokować?????
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    Skorzystaj z PUKu.
  • Poziom 2  
    jak mam to zrobić???
  • Poziom 13  
    PUK masz na tym blistrze od karty SIM, zablokujesz PIN poprzez wpisanie złego 3x i poprosi Cię o ten właśnie PUK
  • Poziom 20  
    Niekoniecznie factory reset. Kiedyś korzystałem z programu, który odpalało się przez recovery i można było usunąć plik, który odpowiada za blokadę. Niestety teraz nie pamiętam jak się nazywał.

Jest to program AROMA File Manager.
  • Poziom 20  
    Nie musi mieć.
  • Poziom 42  
    A Root? Nie jest potrzebny do usuwania plików systemowych? Nie znam tej aplikacji, ale chętnie poznam.
  • Poziom 20  
    Nie jest potrzebny.

Jeżeli kolega ma gwarancję na ten telefon to lepiej zrobić factory reset.
    Nie odpowiadam za nabicie knoxa używając tego programu ;)
  • Poziom 17  
    Zainteresował mnie ten temat, odpaliłem swoje poczciwe S4 do recovery, lecz tam mam tylko opcje "apply update from external storage". Nie mam opcji "install from external storage".
    Czy mój telefon jest dziwny czy to jakaś inna wersja recovery, czy może to ja jestem dziwny? :D

Chyba potrzeba mieć custom recovery mode, więc w takim zwykłym zablokowanym telefonie nie zainstaluje się Aromy?
  • Poziom 20  
    A nie działa przy wybraniu "apply update from external storage" ?
    Recovery instalujemy z poziomu fastboota, więc nie ma z tym problemu.
  • Poziom 31  
    Co wy tu kombinujecie, rotowanie i co jeszcze. Jeżeli wklepie kod PUK to ma po problemie. Sam też tak odblokowałem swój telefon.
    Autor jednak nic nie odpowiada.
  • Poziom 20  
    O czym ty kolego w ogóle gadasz ? Autor tematu ustawił na PIN ekran blokady a nie kartę sim....
  • Poziom 42  
    Kubix2202 napisał:
    Samsung galaxy S plus zablokowany pinem
    Kubix2202 napisał:
    Zablokowałem go pinem i po jakimś czasie zapomniałem pinu

MietekFighter napisał:
    Autor tematu ustawił na PIN ekran blokady a nie kartę sim....

A skąd wiesz? Temat nic takiego nie sugeruje! Pin karty to nie to samo co Pin systemu... wina autora tematu.
  • Poziom 20  
    Napisał, że zablokował Samsunga Galaxy S + PINem, więc telefon a nie kartę SIM. Poza tym, skoro mówi o factory resecie to wiadomo, że chodzi o telefon, bo nie widziałem, żeby ktokolwiek robił factory reset karty SIM.
  • Poziom 42  
    Ludzie różne rzeczy piszą. Zwróć uwagę, że autor tematu zarejestrował konto na Elektroda.pl w dniu pisania tematu!
  • Poziom 20  
    No tak. Najlepiej jak autor tematu sam powie co miał na myśli ;)