Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Metalwork
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka dla dużej rodziny - pomoc w zakupie

airtur 12 Jan 2016 10:21 1419 1
    airtur
    Level 1  
    Witam

Po 6 latach padło mi łożysko w Electroluxie EWS12670W... Zintegrowany zespół piorący. Naprawa z częściami ok 800 zł , "regeneracja" ok. 250 zł

Szukam czegoś nowego z dużym załadunkiem

Nasza rodzina składa się z 6 osób ( 2 dorosłe , 4 małych chłopaków)

Po wstępnym przejrzeniu ofert mam mętlik w głowie.

Zastanawiam się czy
    a) warto zainwestować w Siemensa lub Boscha
    Siemens iQ 700 WM12W690PL
    Bosch WAY24742PL
    podobno powyższe modele mają również niewymienialne zespoły piorące a gwarancję na 2 lata
    b) kupić coś prawie połowę tańszego z wymiennym zespołem piorącym (np. Amica lub podobno Bosch z serii WAE ( z tym że Bosch ma załadunek 7 kg)
    i wykupić dodatkowe ubezpieczenie...

Poradźcie coś proszę :)
    Dodatkowo mam suszarkę z Electroluxa o ładowności 9 kg więc pralka powinna mieć wsad 8 lub 9 kg

z góry dziękujemy za rady :D
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Metalwork
    julab.and
    Level 10  
    polecam bosch serie 4 z dużym wsadem i automatyka wagową do tego koniecznie z systemem vario perfect skracającym czas prania. kupiłam taka nie podam konkretnego modelu nie pamiętam ale jest rozbieralny bęben i są modele z ładownością 8 kg. http://www.bosch-home.pl/produkty/pralki-i-su...alki/otwierane-od-frontu/WAE2041TPL.html#tab2 moje wygląda podobnie do tej funkcje te same trzeba by sprawdzić ten konkretny model pod względem rozbieralności bębna i w nowym sprzęcie poradziłabym nie przeładowywać żeby na przyszłość uniknąć problemów z łozyskami