Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Sprzedam tanio firmowego tableta 8" z Windows 8 w idealnym stani

8850 12 Sty 2016 10:33 1605 0
  • #1 12 Sty 2016 10:33
    8850
    Poziom 21  

Robiąc noworoczne porządki mam do sprzedania tanio małego zgrabnego tableta z windowsem 8. Tablet Lark Ultimate 8i Win zawiera pełnoprawny system windows dlatego można na nim zainstalować praktycznie wszystko co na zwykłym laptopie czy komputerze stacjonarnym - dowolne oprogramowanie pod windows. Nie jest tak ograniczony jak tablety z Androidem które są po prostu badziewne.

Spoiler:

Można go zaktualizować do windows 10. Fajny uniwersalny przenośny i mały sprzęt kt. wg. producenta trzyma do 9 godzin na baterii, w praktyce mniej.

Tablet w idealnym stanie, wszystko działa tak jak trzeba w 100%, nie ma żadnych wad ukrytych Sprzedaję sam tablet bez ładowarki i pudełka ale wraz z firmowym porządnym etui wartym ok. 50 PLN które najprawd. jest na strychu w domu w innym województwie i nie opłaca mi się specjalnie po to tam jechać w najbliższym czasie. Tablet jest moją własnością i był kupiony w polskim sklepie, nie ma żadnych blokad. Pasuje do niego każda ładowarka uniwersalna do tableta, smartfonu, telefonu, cokolwiek elektronicznego z takim złączem i jeśli nie mamy takiej w domu to kosztuje kosztuje kilkanaście PLN.

Cena za tablet 198 PLN

Posiada wifi czyli bezprzewodowy internet a pod port microUSB można podłączyć przejściówkę i mamy do dyspozycji 3 lub 4 normalne gniazda USB na klawiaturę, myszkę, cokolwiek innego.

Wysoka rozdzielczość 800×1280 pikseli IPS bardzo dobrze pokazuje każdy szczegół
    Wysoko kontrastowy ekran zapewniający komfort użytkowania, wszystko jest bardzo wyraźne z dokładnością co do ułamka milimetra na zdjęciu gorzej wygląda
    Pamięć RAM 1GB
    Pamięc wbudowana dysk twardy 16 GB można dołożyć kartę miniSD na dodatkową pamięć
    Bezprzewodowa karta Wi-Fi 802.11b/g/n
    Akumulator litowo-polimerowy 4500mAh

Więcej informacji o specyfikacji u innego sprzedawcy na allegro (wklej link do pzreglądarki):
    http://allegro.pl/czarny-tablet-lark-ultimate-8i-win-1gb-16gb-atom-i5863107752.html

Sprzęt do osobistego sprawdzenia małopolska ew.na specjalne życzenie mogę wystawić na koncie allegro i wówczas wyślę dobrze zapakowane kurierem za pobraniem najlepiej ubezpieczonym. Przy czym allegro pobiera prowizję za sprzedaż.

Cena za tablet 198 PLN
    Więcej szczegółów pod nr tel. 513.556.620. Jeśli nie odbieram jestem w pracy. oddzwonię na pewno do Ciebie, proszę o cierpliwość.

[Sprzedam] Sprzedam tanio firmowego tableta 8" z Windows 8 w idealnym stani [Sprzedam] Sprzedam tanio firmowego tableta 8" z Windows 8 w idealnym stani [Sprzedam] Sprzedam tanio firmowego tableta 8" z Windows 8 w idealnym stani [Sprzedam] Sprzedam tanio firmowego tableta 8" z Windows 8 w idealnym stani [Sprzedam] Sprzedam tanio firmowego tableta 8" z Windows 8 w idealnym stani [Sprzedam] Sprzedam tanio firmowego tableta 8" z Windows 8 w idealnym stani [Sprzedam] Sprzedam tanio firmowego tableta 8" z Windows 8 w idealnym stani [Sprzedam] Sprzedam tanio firmowego tableta 8" z Windows 8 w idealnym stani

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).