Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Man tga 440 2007r - biegi ciężko wchodzą

maxel34 12 Sty 2016 22:41 1692 2
  • #1 12 Sty 2016 22:41
    maxel34
    Poziom 4  

witam! Mam problem z manem tga 18.440 2007r skrzynia ZF od 4 dni po odwilży, biegi ciężko wybić oraz wrzucić następny . po drugie przycisk do zmiany połówek działa mi bez sprzęgła tzn. w czasie jazdy nie mogę przygotować sobie połówki bo sam bez sprzęgła zmieni bieg. linki sprawdzone, czujnik drogi sprzęgła wymieniony, po kalibracji sprzęgła przez chwilę jest dobrze tzn. wczoraj kalibrowałem a dziś już nie da się jeździć. proszę Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ... a
    na wolnych obrotach na luzie koło skrzyni psyka powietrze co jakiś czas tak jak bym połówkami się bawił!!

0 2
  • #2 13 Sty 2016 14:51
    svavecone
    Poziom 25  

Jak juz robiles kalibracje to podlacz znowu komputer i sprawdz dzialanie sprzegla z poziomu czujnika jak i porownaj to z faktyczna droga wysprzeglika w komorze sprzegla.Wyczytaj tez wszystkie bledy z ffr/ptm oraz sprawdz dzialanie przelacznikow na lewarku.....wszystko komputerem.

0
  • #3 13 Sty 2016 15:04
    maxel34
    Poziom 4  

Dzięki. Za podpowiedź. To wszystko już wykonałem . Problem rozwiązany-narazie wszystko ok. Przyczyna- przetarta wiązka elektryczna do któregoś czujnika przy sprzęgła. Dzięki za odpowiednią.

0