Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lark ultimate 7i WIN - Po wgraniu androida nie działa dotyk

13 Sty 2016 11:51 2163 1
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich.
    Mam problem z w/w tabletem.
    Po wgraniu Androida 5.11 nie działa w ogóle dotyk a ekran źle wychwytuje położenie. Zawsze obraca ekran o 90 stopni w kierunku ruchu wskazówek zegara, niż jak powinien być odwrócony.
    Tutaj podaje stronkę na której jest opisane jaki sprzęt ma w środku (znaleziona gdzieś na jakimś forum angielskim)
    Link

Czytałem że ludzie którzy aktualizowali na tym tablecie system z 8.1 na 10 także mieli problemy z dotykiem pomimo dostarczenia na stronie producenta driverów.
    No ale ja chce Andka bo po co mam się męczyć z brakiem miejsca na dysku w Windowsie....

Czy istnieje możliwość że Andek nie jest w stanie obsłużyć w/w sprzętu i nic na to nie poradzę czy jednak istnieje jakieś rozwiązanie?
  • Poziom 2  
    Podbijam temat, oraz o ile ktoś zna lub ma kontretną instrukcję jak wgrać androida x86 na tablet z windowsem tak aby wszystko ładnie działało,to proszę o instrukcje lub linka do niej
    Niestety próbowałem już kilka razy na różne sposoby i wyszło na to ze andek sam nie chce się odpalić. Dopiero jak ręcznie wystartuję go z pliku bootowalnego na pendrivie to się uruchamia. Jednak nawet po uruchomieniu nie działa tak jak powinien. Nie wykrywa karty bluetootha, dotyk nie działa i orientacja jest zawsze obrócona o 90 stopni z prawo...
    Może ktoś się bawił w takie rzeczy, akurat nie na tym konkretnym modelu...???