Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MDA Compact do internetu przez bluetooth w pc

Virus12 16 Cze 2005 16:11 1134 2
  • #1 16 Cze 2005 16:11
    Virus12
    Poziom 10  

Witam

Mam problem, chcialbym podlaczyc pocket pc mda compact do netu udostepnianego przez pceta (winxp) za posrednictwem bluetooth.
    Kombinowalem na rozne sposoby ale nie poge zainstlowac w pocketpc modemu jakim by byl pecet, ani w pcecie nie moge znalesc pocket pc w usludze network access. W kompie mam bluetooth X micro 100m, pocket pc jest pod mobile windows 2003. mam wlaczone dzielenie lacza internetowego w pc.

Uządzenia sie normalnie widza, moge przesylac miedzy nimi dane.

moze ktos zna temat?

0 2
  • #2 17 Cze 2005 01:04
    jaco777
    Poziom 24  

A napisz mi jakie profile Bluetooth może obsługiwać i oferować ten MDA i jakie profile masz włączone w PC.

Na początek proponuję włączyć wszystkie profile Bluetooth na MDA i PC. Dokonać pair'owania, i spróbować nawiązać połącznie między MDA i PC za pomoca profilu LAN.

0
  • #3 18 Cze 2005 22:10
    Virus12
    Poziom 10  

ok, dzieki ale dostalem odpowiedz na innym forum, poprostu trzeba sie najpierw polaczyc activesinc z kompem przez serial port connection, a potem wejsc poprostu do internet explorera bez ustawiania jakich kolwiek opcji w teleofnie, jedyne co trzeba jeszcze zrobic to ustawic kompa aby udostepnial lacze internetowe. i tyle

0