Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Corsa C montaż centralnego zamka oraz elektrycznych szyb.

13 Sty 2016 19:28 1629 2
  • Poziom 21  
    Witam mam kilka pytań odnośnie w/w pojazdu. Otóż chce Corsie C 2002 rocznik doposażyć go w elektryczne szyby, oraz centralny zamek i:

1. Czy jest różnica czy założę mechanizm z corsy 3 drzwiowej jeżeli chodzi o elektryczne szyby?. Bo i tak planuję tylko z przodu je zamontować?

2. Jak wygląda sprawa z oryginalną wiązką jeżeli chodzi o elektryczne szyby, czy to jest ewentualnie podpinany do jakiegoś moduł czy jest to na zasadzie sterowania masą?

3. Oraz sprawa wiązki kabli jeżeli chodzi o centralny zamek, bo zauważyłem, że do tego jest jeszcze jakiś moduł, gdzie jest on ewentualnie montowany.

Pozdrawiam.
  • Poziom 27  
    Witam, kup sobie zestaw centralnego zamka, siłowniki i centralka, i do tego jeszcze sterownik zamka centralnego, musisz po 2 kable które masz w zestawie po przeprowadzać do każdych drzwi, zamontować siłowniki i podłączyć wg schematu, z szybami to ci nie pomogę.
  • Poziom 21  
    Wszystko jest ok mam taki z demobilu co mi został centralny. Problem jest taki że tam jest mało miejsca i nie wiem zbytnio jak co poprowadzić. Podpowiedzieli mi jeszcze znajomi że czasami opel montował zamki już gotowe pod centralny tylko że nie instalował wiązki. Jeżeli montowałeś już w nim centralny na uniwersalnym siłowniku to poproszę o info gdzie tam co umieścić. Pozdrawiam.