Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz + głośniki - muzyka elektroniczna z bassem.

gDeise 13 Sty 2016 19:44 534 0
  • #1 13 Sty 2016 19:44
    gDeise
    Poziom 4  

Witam. Poszukuję wzmacniacza jak i głośników do muzyki podanej w nazwie tematu.

Wzmacniacz - stary = używany. Te jak pamiętam potrafią bardzo dobrze grać. Więc chciałbym znaleźć wzmacniacz na tyle dobry, żeby można go było nawet po długich poszukiwaniach znaleźć w cenie do 200-300zł bo już widzę, że można niektóre używane za taką cenę kupić. Stan zewnętrzny nie jest dla mnie taki ważny. Sam bym z chęcią poszukał, pomyślał, lecz jednak chcę pomoc kogoś innego tym bardziej, że impendancja (czy jak to się pisze) jest dla mnie czarną magią :D

Głośniki - No, to tutaj już zależy od mocy na kanał, jak i tej nieszczęsnej impendacji, żeby oczywiście wszystko pasowało.

Pomieszczenie w którym będzie jest małe, lecz pewnie będzie przenoszone do większego, zależy od sytuacji :) Głównie będzie grała muzyka z tableta z Dolby Audio, ew. laptopa również z Dolby Audio (marka obu to Lenovo). Cóż, nie wiem co jeszcze powiedzieć. W razie czego po komentarzach dopiszę to co trzeba. Pozdrawiam :)

0 0