Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

chińska 125-ka - podłączenie regulatora

malytomasz2001 14 Sty 2016 09:04 819 1
  • #1 14 Sty 2016 09:04
    malytomasz2001
    Poziom 1  

Witam, mam mały problem... regulator napiecia 4 pinowy podłaczenie konwencjonalne znam ale chodzi mi o swiatła zasilane z aku... przy standartowym podłaczeniu swiatła idą z cewek, do regulatora idzie przewód z silnika (magneta) na 2 piny pozostałe 2 to masa i na aku. Obecnie na jeden pin od zmiennego (sense) podłaczyłem plus z aku, swiatła i inne odbiorniki do aku po stacyjce.... I wszystko śmiga tylko czy nadal jest ładowanie przy takim podłaczeniu?? chińska 125-ka - podłączenie regulatora

0 1
  • #2 14 Sty 2016 18:26
    BANANvanDYK
    Poziom 37  

Przy takim połączeniu nie ma to prawa działać (uzwojenie alternatora wisi w powietrzu), chyba że drugi koniec zmasowałeś ale doprowadzenie "sense" jest niepotrzebne, w takim przypadku nie będzie wydajnego ładowania.
    Musisz mieć regulator przeznaczony do układu alternatora ze światłami z akumulatora, kilka chińskich pięćdziesiątek ma takie rozwiązanie (np. chiński romet Router WS50, GB Street) i należałoby szukać regulatorów przeznaczonych do tych modeli, ale przy zakupie 99% sprzedawców ma zerowe pojęcie o budowie i funkcjonowaniu oferowanych regulatorów, jeszcze ukrywając się za "części elektroniczne nie podlegają zwrotowi".

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo