Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Smartfon z obsługą DualSIM i dodatkowej karty pamięci

14 Sty 2016 12:53 636 3
  • Poziom 16  
    Witam
    Chciałbym wymienić mój telefon i prosiłbym o informację, które smartfony obsługują jednocześnie dwie karty sim i kartę pamięci, bo z tego co wyczytałem to w większości jest wybór - druga karta sim albo karta pamięci, co wg mnie jest idiotycznym rozwiązaniem.
    Interesują mnie raczej telefony z większym wyświetlaczem (ok. 5 cali) i dobrą baterią.
    Nie mam jakiegoś założonego budżetu - tak. ok. 1000zł, co do marki też brak preferencji - jedynie może poza telefonami nokia.
    Z góry dziękuję za podpowiedzi
  • Poziom 34  
    Próbował kolega porównywać w takich serwisach jak pdadb.net lub gsmarena.com?
    Można tam wylistować modele z wybranymi parametrami, w tym Dual SIM, kartą pamięci i wielkością wyświetlacza.
  • Poziom 16  
    A jestem w stanie odfiltrować te modele w których jest albo druga karta SIM albo karta pamięci ? Bo takie odpadają, a ciężko znaleźć informacje których modeli to dotyczy...
  • Poziom 4  
    Prestigio PAP3350 DUO ,którego używałem ,ma dual sim i dodatkową pamięć , ale nie jest jakiś rewelacyjny jeśli chodzi o parametry. Jednak możliwe że trochę lepsze telefony tej marki będą miały obie funkcje ,których potrzebujesz i będą przyzwoite w użytkowaniu.