Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jawbone Jambox - brak możliwości zmiany ustawień

sermarek 14 Sty 2016 21:44 789 0
    sermarek
    Poziom 16  
    Witam Kolegów. Zwracam się o pomoc odnośnie zmiany ustawień głośnika bluetooth Jawbone Jambox. Głośnik kupiłem używany i przy każdym włączeniu wita się ze mną komunikatem głosowym, również podczas używania pojawiają się komunikaty głosowe związane z obsługą i stanem urządzenia. Na stronie Jawbone oraz w sieci znalazłem opis jak wyłączyć komunikaty. Konieczne jest zalogowanie się na stronie, ściągnięcie i zainstalowanie oprogramowania i przestawienie urządzenia stosownie do upodobań. Wszystko to zrobiłem zgodnie z instrukcją (parę razy), nie działa. Komputer widzi głośnik pojawia się ikonka i to wszystko.
    Podejrzewam iż problemem jest brak możliwości zalogowania się na stronę mytalk.jawbone. Mimo iż założyłem tam konto to po wpisaniu loginu i hasła, naciśnięciu przycisku Sing In strona się przeładowuje i dalej prosi o login i hasło. Tak w kółko, nie ma znaczenia czy głośnik jest podłączony czy nie (zgodnie z instrukcją). Walczę z tym już trzeci dzień, wyczerpały mi się pomysły. Jeżeli ktoś jest w stanie pomóc będę zobowiązany.
    Marek