Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DAF LF 45.220 - Silnik wchodzi na wysokie obroty w trakcie hamowania

Glitterfang 15 Sty 2016 17:27 1455 4
  • #1 15 Sty 2016 17:27
    Glitterfang
    Poziom 1  

Mam problem z obrotami w ciężarówce DAF LF 45.220. Na postoju obroty silnika zachowują się normalnie. Problem pojawia się w trakcie jazdy, szczególnie w trakcie hamowania - podczas redukcji obroty potrafią się wkręcać aż do czerwonego pola. Jeżeli ktoś miał podobny przypadek, to proszę o podpowiedź, gdzie może leżeć przyczyna.

2 4
  • #2 09 Lut 2016 19:43
    szmalu78
    Poziom 2  

Glitterfang napisał:
    Mam problem z obrotami w ciężarówce DAF LF 45.220. Na postoju obroty silnika zachowują się normalnie. Problem pojawia się w trakcie jazdy, szczególnie w trakcie hamowania - podczas redukcji obroty potrafią się wkręcać aż do czerwonego pola. Jeżeli ktoś miał podobny przypadek, to proszę o podpowiedź, gdzie może leżeć przyczyna.

hej uporałeś się z problemem? mam tak samo i powoli zaczyna mnie to wkurzać

2
  • #3 07 Sie 2017 12:14
    lukaszek252
    Poziom 8  

Witam, chciałbym dołączyć się do tematu i dowiedzieć się, co było przyczyną wysokich obrotów.

0
  • #4 09 Sie 2017 07:30
    szmalu78
    Poziom 2  

Witaj
    U mnie to ustało i do dzis nie wiem co było przyczyna.czasami bardzo sporadycznie wejdzie na obroty podczas hamowania
    Pozdro

0
  • #5 09 Sie 2017 16:00
    lukaszek252
    Poziom 8  

Dzisiaj jadę do mechanika i mam nadzieję, że rozwiąże problem.

Dodano po 5 [godziny] 23 [minuty]:

Byłem u majstra, chyba z dwie godziny jeździłem tam i z powrotem (rozpędzanie i hamowanie) i nie wiedzieli co jest. Na koniec zrobili mi reset komputera i problem znikł, tylko nie wiem na jak długo. Pozdrawiam

0