Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot partner I lift 2005 - gdzie podłączyć sterownik centralnego zamka

16 Sty 2016 10:43 2286 7
  • Poziom 10  
    Witam kolegów. Mam prośbę w lokalizacji BSI (jeżeli jest) w moim samochodzie Peugeot partner dwuosobowy z 2005r po lifcie. Chodzi oto że muszę zamontować sterownik zamka centralnego (uszkodzone sterowanie w kluczyku), i nie wiem gdzie się wpiąć z przewodami. Czy ta skrzynka po lewej stronie kierownicy to właśnie jest to czy nie,jeżeli tak to w której wtyczce szukać przewodów które by otwierały/zamykały drzwi. Jeżeli nie ma BSI to gdzie się najprościej wpiąć
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Nie za bardzo rozumiem dlaczego gra nie warta świeczki
    a czy ta skrzynka co jest na zdjęciu to jest BSI
  • Poziom 43  
    georgesgr napisał:
    Trzeba przerobic caly system

Jeśli ma sterownik konfigurowalny to nie musi wbijać się w BSI, tnie tylko kable z siłownika drzwi kierowcy i odpowiednio łączy je z wiązką dołożonego sterownika. Zamek działa na zasadzie przerzutu masy sterującej z jednego kabla sterującego na drugi. Może też podłączyć tradycyjnie, przeciąć kable sterujące i podawać masę w stronę BSI ale w ten sposób pozbawi się możliwości sterowania zamkiem z wkładki drzwi.
  • Poziom 10  
    Do założenia centralki zmusiły mnie ostatnie przymrozki, jak zamek był przymarznięty i nie było możliwości przekręcenia kluczykiem, a mój kluczyk wygląda tak jak na zdjęciu, z takim kupiłem, więc doszedłem do wniosku że taniej i chyba prościej będzie centralka za 50pln i wpiąć się w przycisk który jest w aucie
  • Poziom 10  
    Po przeanalizowaniu postów trochę się wystraszyłem i pojechałem jednak do elektryka i ten załatwił sprawę, jak to połączył to nie wiem ale ładnie działa. Dziękuję Wszystkim za podpowiedzi i zamykam temat