Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Encon czy Intex ? Gdzie lepiej odbyć kurs S7 300 ?

16 Jan 2016 18:47 1242 6
    User removed account
    User removed account  
    Uzytkowniik
    Level 16  
    Byłem w EMT Systems w Gliwicach i jestem zadowolony. Jeśli chodzi o szkolenie z Siemensa to słyszałem, że w Łodzi jest dobry ośrodek szkolący, nie byłem tylko słyszałem.
    liberateme
    Level 19  
    Witam,

Ja osobiście byłem na kilku szkoleniach w Intexie i bardzo sobie chwalę :) (bez żadnej kryptoreklamy). Nie powiem gdzie lepiej, bo w Enconie nie miałem okazji.

Pozdrawiam
    gugigugi
    Level 11  
    Byłem w Intexie i mogę polecić.
    eischel
    Level 11  
    Cześć,
    Byłem we Wrocławiu w ENCON i było bardzo profesjonalnie, wysyłamy teraz tam pracowników na szkolenia i też sobie chwalą.
    vehicletech
    Level 2  
    Część,
    Byłem w Intexie i Enconie.
    Wszystko zależy kto prowadzi, w Enconie kadra szkoląca jest ta sam i bardzo dobra.
    W Intexie szkoleniowcy są zatrudniani tylko na jakis czas więc zależy na kogo sie trafi.
    Stanowisko do ćwiczeń w Enconie jest mini makieta transportera więc jest to bardziej namacalne do rzeczywistości.
    W Intexie moduł testowy jest prezentowany na makiecie diodowej.
    Dodatkowo porównujac materiały szkoleniowe to w Enconie są bardziej opisane.
    W Intexie dużo jest pustych stron gdzie trzeba sobie dopisać samemu omawiana treść.
    Podsumowują Encon wypada znacznie lepiej.
    Adam_Mikolałaj
    Level 9  
    Witam,

byłem na szkoleniach tylko w Enconie więc na temat innych nie mogę się wypowiedzieć. Tak mi się na nich podobało, że nie myślałem aby kiedykolwiek udać się do innych ośroków szkoleniowych.
    Prowadzący to praktyk z prawdziwego zdarzenia, on sam pisze projekty, jeżdzi rozwiązywać problemy na obiektach, pewnie dlatego tematyka jaką porusza jest jak najbardziej zbliżona do rzeczywistości.
    Zresztą pomoc od prowadzącego otrzymałem również po szkoleniu. Naprawdę pełen profesjonalizm.

Pozdrawiam