Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba 8GB microSD - Utracone zdjęcia z karty po przełożeniu do innego telefonu

staś pytalski 17 Sty 2016 02:26 696 1
  • #1 17 Sty 2016 02:26
    staś pytalski
    Poziom 30  

Witam!

W telefon Lumia 1320 była włożona karta microSD 8GB marki Toshiba. Wszystko było ok, do momentu kiedy to przełożyłem kartę pamięci z Lumii 1320 na chwilę do Lumii 640. Po przełożeniu z powrotem do 1320 zdjęcia zniknęły. Domyślnym miejscem w Lumii 1320 na aplikacje, zdjęcia była karta. Udało mi się odzyskać część plików programem Digital Image Recovery, ale są to pomieszane pliki i zależy mi by móc odzyskać pliki po nazwie. Taką opcję ma program PC Inspector File Recovery, który widzi pliki, nawet coś przywraca, ale okazuje się, że nie mogę otworzyć obrazu. Błąd przy standardowym narzędziu Windows do oglądania zdjęć to:"Przeglądarka fotografii systemu Windows nie może otworzyć tego obrazu, ponieważ nie obsługuje tego formatu pliku lub nie zainstalowano jej najnowszej aktualizacji". Próbuję otworzyć zdjęcia FastStone, IrfanViev i dalej jest to niemożliwe. Program CristalDiskInfo nie widzi karty w czytniku. Poniżej zrzut z HD Tune. Aplikacje, dokumenty pdf pozostały nietknięte. Co zrobić by odzyskać zdjęcia po nazwie?
    Z góry dziękuję za pomoc.

Toshiba 8GB microSD - Utracone zdjęcia z karty po przełożeniu do innego telefonu

0 1