Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

berlingo 1.9 dw8 - wymiana pompy wtryskowej lucas

17 Sty 2016 02:37 2619 7
  • Poziom 6  
    witam jutro wymieniam pompę wtryskową lucas w berlingo 1.9 dw8 1998r. na inną pompę lucas (ten sam model pompy)>
    Pytanie bo pompa zamienna kompletna czy coś trzeba bedzie przełożyć >? Immo o co chodzi >?
    Prosze o pomoc , zrobiłem już nową głowicę , wszystkie paski, tylną belkę , świece żarowe , oleje , płyny , paski , rolki , hamulce .
    To jest ostatnia rzecz która mi została gdyż ze starej pompy się lało obficie miedzy korpusem a rozdzielaczem , teraz mam pompę w bardzo dobrym stanie i chcę ją zmienic, proszę o radę .
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Jaką masz wersję, z immo czy bez? Jak bez to przekładasz i chodzi. Jesli masz immo, musisz zamienić zawór gaszenia na swój lub przerobić instalację na zwykły.
  • Poziom 6  
    kurcze nie wiem jak to się rozpoznaje , czy jest immo czy nie , ale na desce rozdzielczej przy zapłonie nie miga żadna kontrolka od immo
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 6  
    mam zawór z immo więc go przekładam i powinno chodzić

Dodano po 3 [minuty]:

powiedzcie mi proszę czy dużo roboty jest na zamianę na pompę bosch >?
    co trzeba przerobic , gdyż jeszcze nie kupiłem drugiego lucasa>?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 6  
    ok dziękuję bardzo , więc kupuję dokładnie takiego samego lucasa
    i zamykam temat , jutro wymiana. Jeszcze raz dziękuję.
  • Poziom 25  
    Napisz gdzie znalazles Lucasa w bdb stanie i ile kosztowal, mam identyczny problem z wyciekiem spod rozdzielacza a nie chciałbym placic 600 zl za samo uszczelnienie jeśli np. regeneracja Bosha od Audi a4 kosztuje 250 zl u tego samego pompiarza..