Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączona słuchawka Bluetooth nie przesyła dźwięku z telefonu

18 Sty 2016 10:54 3660 2
 • Poziom 13  
  Witam, posiadam telefon Samsung C3322 z Bluetooth 2.1 EDR, używałem go bezproblemowo ze słuchawką Plantronics ML20 (Bluetooth 3.0), która jednak nie przeżyła kąpieli w herbacie. Niestety na rynku brak już tego modelu, w zastępstwie kupiłem Plantronics Explorer 50 (Bluetooth 3.0). Pojawił się problem:

  - Słuchawka łączy się z telefonem, słychać komendę "Connected", działa sterowanie telefonem, np. wybieranie ostatniego numeru, ale dźwięk rozmowy dalej słychać z głośnika telefonu zamiast słuchawki bluetooth. Także mikrofon telefonu zbiera mój głos.

  - W telefonie, w opcjach Bluetooth, próbując rozłączyć słuchawkę, wyświetla się przez chwilę okno "Rozłączanie", znika, ale nie odłącza urządzenia. Wielokrotne próby rozłączenia nic nie dają, słuchawka dalej jest aktywna i widnieje jako podłączona.

  - Próba zupełnego wyłączenia usługi Bluetooth w telefonie kończy się samoczynnym restartem telefonu. Dopiero po wyłączeniu zasilania słuchawki mogę bezpiecznie wyłączyć Bluetooth.

  Ze starą słuchawką nie było powyższych problemów, działała bezawaryjnie, włączałem i wyłączałem ją w telefonie bez komplikacji. Pomocy :).
 • Poziom 13  
  Podbijam, ponowne wgranie softu nic nie dało.
 • Poziom 1  
  Hej

  właśnie dostałem tą słuchawkę i mam podobny problem. Udało Ci się jakoś go rozwiązać ??