Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor 48-50 cali 2000 - 2500 zł

VarroaDestructor 19 Sty 2016 11:55 873 7
  • #1 19 Sty 2016 11:55
    VarroaDestructor
    Poziom 4  

Witam,

w najbliższym czasie planuje zakup telewizora do nowego mieszkania. Głównie na początek zależy mi, żeby była możliwość oglądania programów z weeb.tv (tak wiem, najprawdopodobniej będzie potrzebny zakup dongla lub minikomputera), fajnie jakby miał wi-fi. Czy drodzy użytkownicy mogą coś polecić? Oglądać będę głównie Filmy (stąd dobrze jakby miał opcję odtwarzania z dysku) oraz sport (tutaj weeb.tv).

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 18 m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2 - 2,5 m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1 maks 2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Głównie będzie na wprost, ale z racji tego, ze będzie ustawiony w salonie to też pewnie z boku
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? raczej stać
    6. Jak słońce świeci w pokoju? od południa do zachodu, ale tv będzie stał w połowie ściany na końcu której są drzwi balkonowe(są rolety więc raczej bez problemu)
    7. Jaki masz obecnie telewizor? Toshiba 32W2433
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? wi-fi, możliwość odtworzenia plików video (mp4, avi, mkv ) z napisami (txt,srt)
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Na początek tylko sygnał z wi-fi, późni UPC albo Vectra JMDI
    10 .Jakie urządzenia? Minikomputer lub dongl , laptop, dysk zewnętrzny, później dekoder
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? maks 6
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? nie znam się
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Sport (75%) Filmy i seriale 20 % reszta 5%
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Jak będę miał coś podłączonego to chyba zbędne
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Nie zamierzam grać
    16. Preferencje co do marki? Samsung
    17. Preferencje co do wielkości? 48 - 50
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? nie mam nic takiego
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 2500
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Nie dotyczy

• #3 19 Sty 2016 14:12
    VarroaDestructor
    Poziom 4  

No KODI ma na pewno wtyczkę od weeb.tv bo używam na komórce. Patrzę, że jednak tv ma słabe oceny. Pewnie skończy się na Samsungu H6400 tak coś czuje

• #4 19 Sty 2016 14:24
    Svetherus
    Poziom 28  

i bardzo dobrze, bo ten philips do sportu się średnio nadaje jeśli wogóle - ma słabszą matrycę.

• #5 19 Sty 2016 14:32
    VarroaDestructor
    Poziom 4  

Svetherus napisał:
    i bardzo dobrze, bo ten philips do sportu się średnio nadaje jeśli wogóle - ma słabszą matrycę.

Dzięki tak właśnie czytam. Akurat na Androidzie mi aż tak nie zalezy za kilkaset złotych można dokupić urządzenie które pewnie lepiej ogarnie Androida niż ten wbudowany.

A masz jeszcze jakiś model do polecenie w tej cenie?

• Pomocny post
    #6 19 Sty 2016 15:44
    Svetherus
    Poziom 28  

50 cali za te pieniądze to tylko h6400, lub model nowszy - j6200 - aczkolwiek lepiej h6400.

• #8 20 Sty 2016 08:39
    VarroaDestructor
    Poziom 4  

Dobrze w takim razie chyba zdecyduje się na H6400. Wczoraj jeszcze byłem w 3 sieciówkach zobaczyć czy może jest coś innego ale nic nie było wartego uwagi. Dzięki za pomoc!

edit: jednak Telewizor 50 calowy jest już ponad moim budżetem? A może macie jakieś inne modele do polecenia w tej cenie?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME