Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peiying py-9908 podłączenie sterowania w kierownicy w Hondzie CRV z 2005

19 Sty 2016 23:51 7095 9
  • Poziom 2  
    Witam
    Proszę o pomoc w sprawie podłączenia sterowania w kierownicy w aucie Honda crv rocznik 2005 moje radio to peiying py-9908 chodzi mi szczególnie o to które kable z kostki z samochodu podłączyć do radia. Dodaje zdjęcie kostki jaka jest w mojej hondzie. peiying py-9908 podłączenie sterowania w kierownicy w Hondzie CRV z 2005 peiying py-9908 podłączenie sterowania w kierownicy w Hondzie CRV z 2005
    Proszę o dokładny opis który kabel z tej kostki mam podłączyć pod kable z tej instrukcji. Z góry dziekuje
  • Spec od car audio
    Styk 3 czyli ten po lewej stronie plusa po stacyjce ja bym podłączył do styku "sterowanie z kierownicy" w radiu, a styk 4 czyli kolejny w lewo do styku "sterowanie z kierownicy (-)". Potem programowanie funkcji w radiu. Tylko zobacz rysunek dotyczący podłączania pilota w instrukcji, bo czasem trzeba jeszcze dołączać rezystory pociągające w zależności od rezystancji pilota.
  • Spec od car audio
    Napisałem, zobacz w instrukcji jak jest podłączany pilot, sposób dołączenia zależy już od rezystancji pilota (powinny być 2 rysunki).
  • Poziom 10  
    Hej. Chciałbym zapytać czy problem został już rozwiązany? Też mam Crv 2005 ale Xtrons Td720. Posiadam moduł sterowania i patch do radia a mimo tego nie mogę podłączyć. Kiedy podlaczę raz, jeden przycisk się programuje a reszta już nie. Kiedy odłączę zasilanie lub wtyczkę od modułu i wepnę ponownie, znowu mogę zaprogramować i tak wkółko. Mimo zaprogramowania i tak sterowanie nie działa. Radio wariuje jakby wszystkie klawisze od pilota były wcisniete jednocześnie. Nawet jeden klawisz jak zaprogramuję, to jest podobnie. Funkcja działa non stop. Czy da radę jakoś rozwiązać ten problem?
  • Poziom 10  
    Witam ponownie.
    Problem rozwiązany. Moduł okazał się zbędny. Powodował on jakieś zakłócenia, programował jeden klawisz i się zawieszał. Rozwiązanie okazało się bardzo proste. Wystarczyło wpiąć się w 3 pin kostki od Hondy (kabel sygnałowy z pilota) i połączyć go z kablem w radiu od sterowania z kierownicy oraz dodać masę, również z kostki (na powyższym rysunku (-), czarny przewód) łącząc z przewodem o oznaczeniu GND. Nie wiem tylko dlaczego, producenci modułów jak i sprzedawcy w sklepach twierdzą, że bez tego pilot nie zadziała z nie fabrycznym radiem. Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    witam, szybkie pytanie: czy wszystkie 4 przełączniki tobie działają? bo mnie klawisz vol+- zapisuje tylko jako 1 przycisk. nie mogę zrobić żeby się podgłaśniało i ściszało!
  • Poziom 10  
    Udało mi się zaprogramować wszystkie cztery. Głośność +/-, Mode a zamiast CH wstawiłem answer na odbiór telefonu. A jakie radio posiadasz?
  • Poziom 2  
    Witam, radyjko to Peiying 9908. Górny i dolny przycisk bez problemu a vol działa albo w górę, albo w dół! Na firmowym działało bez problemu
  • Poziom 10  
    Hej. A jak podłączyłeś pod kierownicę? Poprzez moduł czy bezpośrednio pod kable? Nie znam tego radia, więc nie mam pojęcia jakie tam jest okablowanie od sterowania, ale jeśli są do wyboru dwa plusy, może warto popróbować na przemian, raz z jednym połączyć kierownicę a potem z drugim. U mnie jeśli udało mi się zaprogramować więcej niż jeden przycisk, to po przejściu w tryb np. radia, dany przycisk się wieszał powodując uruchamianie funkcji non stop. Ale to było w przypadku, kiedy połączyłem przez moduł.