Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Core Prime LTE - Zdejmowanie simlocka

20 Sty 2016 14:13 1494 8
  • Poziom 10  
    Witam
    Żona dostała telefon z USA. Niestety z simlockiem z sieci T-Mobile. W moim niewielkim miasteczku serwis się poddał. W Olsztynie także nie poradzili sobie z telefonem. Czy serwisy internetowe typu simlock24 lub podobne które oferują kody odblokowujące simlocki są godne zaufania? Telefon nie ma także polskiego menu ale to już mniejszy problem.
  • Poziom 38  
    Np na Allegro aukcja : 5924933914.
    Podajesz Kolego numer IMEI a w odpowiedzi dostaniesz kod do odblokowania telefonu.
  • Poziom 10  
    Akurat oferują zdjęcie simlocka europejskich operatorów. Wysłałem zapytanie do nich.
  • Poziom 31  
    GregorGM napisał:
    Witam
    Żona dostała telefon z USA. Niestety z simlockiem z sieci T-Mobile. W moim niewielkim miasteczku serwis się poddał. W Olsztynie także nie poradzili sobie z telefonem. Czy serwisy internetowe typu simlock24 lub podobne które oferują kody odblokowujące simlocki są godne zaufania? Telefon nie ma także polskiego menu ale to już mniejszy problem.

Napisz jakie dokladnie oznaczenie ma tel na naklejc pod bateria moze pordzimy cos z simlockiem.
  • Poziom 10  
    IMEI podawać nie można chyba że chodzi o dokładny model SM-G360T UD
  • Poziom 31  
    Problem się zacznie jak będziesz miał tylko kod NCK a ktoś już próbował wpisywać jakieś kody.
  • Poziom 10  
    to już wiem od kolegi Rhingsm:/
    do odblokowania potrzebuję kogoś kto posiada "Z3X boxa, Octoplusa lub coś lepszego do samsunga"
    Ktoś coś wie? Kto może takowy posiadać. W okolicy nikt nie ma a lecieć 50 czy 100 km i szukać w ciemno nie uśmiecha mi się.

• Poziom 29  
    rekordgsm napisał:
    Problem się zacznie jak będziesz miał tylko kod NCK a ktoś już próbował wpisywać jakieś kody.

To nie musi być problemem jeżeli sprzedający nie połasi się na to żeby jak najwięcej zedrzeć z klienta.

Problemem jest oprogramowanie T-mobile USA które nie pozwala na wpisanie kodu odblokwującego. Trzeba wszystko wykonać przez operatora który przez tą aplikację pozwala na odblokowanie telefonu.

Niektórzy piszą że wystarczy zmienić oprogramowanie na niebrandowane i wyskakuje możliwość wpisania kodu ale to musi już zainteresowany tematem zrobić.
  • Poziom 10  
    Czy jak wgram niebrandowane oprogramowanie to jest szansa na zdjęcie simlocka kodem? Raz kiedyś wgrywałem do starego Sony Xperii to i teraz pewnie dam rade.