Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio budowlane DeWalt DC011 nie włączą się strzelanie na płycie transformatora

20 Jan 2016 17:11 1371 2
  • Level 6  
    Witam
    Mam problem z tym radiem a dokładnie z 2 bo posiadam 2 sztuki o podobnych objawach w jednym transformator chodzi ale po wyłączeniu radio nie działa i transformator po wyłączeniu dalej buczy jak by chodził cały czas .Drugie radio po włączeniu nie dzieła a na płycie z transformatora słychać trzaskanie . Przełożyłem płytki zasilacza efekt taki że 1 radio dział ale nadal po wyłączeniu słychać transformator jak by działał cały czas no a w drugim dalej trzaski więc to wina płytki transformatora .Proszę o podpowiedź czego szukać i gdzie na dole załączam zdjęcia z płyty zasilacza .
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 39  
    Oczekujesz że znajdziemy przyczynę i naprawimy po samym zdjęciu zasilania?!
    Zakup sprawne radio i przełóż moduły - taka rada bo wiesz jak to zrobić ;)

A na poważnie - przekaż do naprawy w odpowiednie ręce.
  • Level 6  
    Przecież ja nie mam nic więcej i chcę coś z tym zrobić ! Tak sobie myślę że ten gość w naprawie będzie widział to samo co wy na zdjęciu no chyba że się mylę to mnie popraw .
    Oczekuje że na tym forum znajdują się ludzie dla których naprawa płytek zasilania to pestka i sprawia im to frajdę że mogą komuś pomoc .
    Nie mogę odnieść radia do naprawy bo w kraju w którym jestem naprawa przekracza wartość radia .
    Mimo wszystko dziękuje ci za cenne rady .