Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zelmer typ 481.5 czy Bosch MFQ4070

hellls 20 Jan 2016 19:11 807 4
    hellls
    Level 8  
    Witam!
    Nie wiem jaki mikser kupić - Zelmer typ 481.5 czy Bosch MFQ4070? Proszę o pomoc.
    Czym się kierować? Z góry dziękuję za pomoc ;)
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    Przemeek1988
    Level 22  
    Zdecydowanie BOSCH!.
    Przede wszystkim jest cichy , do tego lekki. Pierwszy bieg jest naprawdę wolny -mega przydatne podczas mieszania mąki czy robienia naleśników. Zelmer (a zwłaszcza model 481) zbyt szybko kręci na pierwszym biegu- kupa dymu dookoła.
  • Helpful post
    sPeRaCz.PL
    Level 42  
    Szczerze się przyznam, że to nie moja branża... ale przed świętami miałem identyczny dylemat... żona warczała i krzyczała, że chce dobre i niezawodne urządzenie... a ja jako człowiek, którego nie stać na kupowanie tanich rzeczy (przenośnia) postanowiłem właśnie nabyć MFQ4070. Wprawdzie różnica cen to blisko 80 - 100%... ale warto było.

Mam przynajmniej święty spokój i takie urządzenie, które po wycofaniu serii (będzie miało części zamienne). Co do komfortu to przede wszystkim cisza.... ergonomia również poparta dowodami... moja żona już nie jęczy, że uchwyt "uwiera" w dłoń.
    hellls
    Level 8  
    Mam jeszcze mikser Zelmer typ 181 w którym trzeba wymienić szczotki, ale na razie nie mam czasu i trzeba kupić nowy.
    Przemeek1988
    Level 22  
    Widzę ,że powrót kolegi pod nowym nickiem.. Czyli dublujemy tematy ;)