Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LODÓWKA SAMSUNG RSA1UTMG - dół zamrażarki i lodówki mrożą

20 Sty 2016 20:17 2064 9
  • Poziom 5  
    Zaczęło się od migania na wyświetlaczu temperatury zamrażarki, za radą instrukcji wyłączyłam urządzenie z sieci na 10 minut. Po włączeniu zaczął migać tylko kursor reszta zniknęła-zresetowałam lodówkę jak doczytałam tutaj na forum.Wskażnik temperatury dla zamrażarki wskazywał 18 st dla lodówki 13,po pewnym czasie temp dla zamrażarki spadła do 13 i z powrotem zaczęła rosnąć,lodówka zatrzymała się na 4 st.Zostawiłam włączoną do sieci na noc myśląc, że się unormuje-niestety rano wskazywał 13 st na zamrażarce , z lodówką myślałam że jest ok.W ciągu dnia zauważyłam że na dole zamrażarki dobrze chłodzi-sprawdziłam termometrem --25 st ale na górze już -7 st , gdy sięgnęłam po warzywa z lodówki okazało się że są zmrożone temp na dole lodówki -7 st. a na górze +7.Temperatura na wyświetlaczu dla zamrażarki 15 st a dla lodówki 4 st.Co się mogło stać?Czy wystarczy że ją dobrze rozmrożę?
  • Poziom 5  
    Witam, rozmroziłam lodwkę po włązceniu zasilania na wyświetlaczu lodówki temp. dla zamrażarki 16 st a dla lodówki 13 st, po kilku godzinach tak jak na zdjęciu
    a temperatura rzeczywista w zamrążarce na dole-38 u góry - 12,w lodówce na dole -22 na górze +5.Byłabym wdzięczna za podpowiedż.
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Witam
    Czy po załączeniu lodówki było tak jak na zdjęciu czy najpierw świecił się tylko jakiś segment.
    Wciśnij jednocześnie ,,Power freeze,, i ,,Vacation,, ,trzymaj aż wszytko się zaświeci i zacznie migać, trzymaj dalej aż wszystko zgaśnie.Jeśli masz jakiś błąd to zaświeci sie jakiś segment od temperatury.
  • Poziom 5  
    Po odłączeniu od sieci mruga kursor temperatury zamrażarki ,gdy zrobiłam w/g instrukcji to pojawił się również kursor w tym samym miejscu i zaczęło piszczeć
  • Poziom 5  
    chyba doczytałam -segment d zamrażarki