Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wirus, proszę o analizę logów FRST

procek 20 Sty 2016 22:30 540 2
  • #1 20 Sty 2016 22:30
    procek
    Poziom 16  

Witam. Gdy uruchamiam Mozillę, otwierają sie niechciane karty, na oknach pojawiają sie reklamy. Komputer skanowałem ADWcleanerem który nic nie znajduje jak i Malwarebytes - ten znowuż znalazł 24 elementy, które usunąłem po zakończonym skanowaniu. Posta tego pisze z przeglądarki OPERA gdyż z Mozilla tak jak juz powiedziałem jest zainfekowana. Przeinstalowanie Mozilli nic nie dało, dalej jest ten sam problem. Poniżej daje Logi z FRST:

0 2
  • #2 20 Sty 2016 22:46
    agagj35
    Poziom 12  

odinstaluj avasta ,następnie przeglądarkę,możesz dla pewności usunąć jej wpis w rejestrze,wyłącz -włącz kompa przeskanuj ccleaner potem adwcleaner wyłącz -włącz kompa,zainstaluj mozille

0
  • #3 21 Sty 2016 01:32
    procek
    Poziom 16  

Czy to pomoże? Kiedyś miałem podobny problem i tu na forum ktoś przeanalizował mi logi i dał wpis który miałem skopiować to pliku fixlist.txt i to dopiero pomogło...

OK robie jak mówisz

Dodano po 34 [sekundy]:

Nie pomogło... dalej osłona malwarebytes po uruchomieniu mozilli monituje, że zablokował złośliwą strone - czyli nadal chce mi sie ten syf otwierać. Czy ktoś jest w stanie przeanalizować logi, zaradzić, firefoź po prostu jest nie do opanowania ;(

Dodano po 1 [godziny] 58 [minuty]:

Malwarebytes (po usunięciu wcześniej tych 24 elementów) jak i ADWcleaner (też po tym jak kilka śmieci znalazł) nic nie znajdował, a problem istniał nadal. Odpowiedzialna za kłopoty okazała się wtyczka, którą musiałem nieświadomie zainstalować. Wtyczka nazywa się: Discover Treasure i to ona odpowiadała za te syfy. Zwyczajnie ją odinstalowałem w opcjach Firefoxa i po problemie.

0