Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

denon avr 1611 - + korektor graficzny

barteqb 20 Sty 2016 22:42 732 4
  • #1 20 Sty 2016 22:42
    barteqb
    Poziom 2  

Witajcie,
    posiadam amp denon avr 1611 i adapter Technics SL-Q300 z przedwzmacniaczem. Chciałbym podłączyć korektor graficzny do tego kompletu. Czy jest taka możliwość i jak to zrobić?

dzięki i pozdrawiam BB

0 4
  • Pomocny post
    #2 21 Sty 2016 00:01
    SERVICE-AV
    Poziom 39  

Teraz nie spotkasz już amplitunera KD mającego wejście na korektor. Do tego potrzebna pętla magnetofonowa a i magnetofon to już przeżytek i producenci odeszli od tej opcji .
    Jedyna możliwość: dane źródło np gramofon (oczywiście poprzez przedwzmacniacz gramofonowy) wpierw do korektora i z korektora na jakiekolwiek wejście RCA w owym Denonie. Tylko jako korektor w szeregu z danym źródłem .

1
  • #3 21 Sty 2016 08:58
    barteqb
    Poziom 2  

Dzięki a odpowiedź, czyli korektorem mogę regulować jedynie gramofon. Radio w ampie i odtwarzacz cd rozumiem w tym modelu ampa nie ruszy przez korektor?

0
  • Pomocny post
    #4 21 Sty 2016 09:18
    Polon_us
    Poziom 40  

W tym przypadku, dowolnie wybrane urządzenie zewnętrzne podłączone do wzmacniacza.
    Dowolne - mam tu na myśli urządzenia podłączone pod wejścia analogowe amplitunera.
    Tylko jedno w danej chwili.
    A radia w amplitunerze nie można podłączyć pod korektor.

0
  • #5 12 Cze 2016 11:43
    barteqb
    Poziom 2  

Dziękuję panowie... gramofon jest już podłączony przez korektor do ampa. Wszystko działa jak należy. Pozdrawiam

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo