Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

REJESTRATOR IP FLEX-420 Nie widzi dysku

wachman77 20 Sty 2016 16:37 876 2
  • #1 20 Sty 2016 16:37
    wachman77
    Poziom 10  

Próbowałem podłączyć dysk twardy do tego rejestratora ale nie widzi on tego dysku. W opisie rejestratora jest "zewnętrzna kieszeń E-SATA", podłączyłem dysk z kompa za pomocą kabla sata-esata a dysk do zasilacza komp. i nic. Czym jest ta kieszeń? czy bez tego nie będzie działać?

Jeszcze jedno: dysk jest wyjęty z kompa, jest na nim system, czy to przeszkadza by rejestrator go widział? czy trzeba go sformatować?

0 2
  • Pomocny post
    #2 20 Sty 2016 21:55
    sosarek
    Poziom 43  

Wyłącz urządzenie, podłącz dysk, włącz urządzenie.

wachman77 napisał:
    dysk jest wyjęty z kompa, jest na nim system, czy to przeszkadza by rejestrator go widział? czy trzeba go sformatować?
    Przeszkadza, swoją drogą sam powinien go sformatować po wykryciu.

1
  • #3 21 Sty 2016 15:41
    wachman77
    Poziom 10  

Zrobiłem jak napisałeś, rejestrator znalazł dysk i zaczął nagrywać na niego. Przydała by się jakaś instrukcja obsługi do tego rejestratora bo nie mam pojęcia też jak ustawić nagrywanie w detekcji ruchu, przy włączeniu funkcji i tak nagrywa ciągle.*Poza tym przeglądanie nagrań jest męczące bo nie można, jak w bcs-ie przesuwać kursorem po pasku nagrań.

Przeglądanie nagrań z grubsza ogarnięte, trzeba kliknąć 2 razy lewym myszki by kursor się przesunął.

Scrollem można powiększać obraz, zarówno podgląd jak i odtwarzanie. Ciekawa funkcja.

*Odnośnie nagrywania: po włączeniu detekcji okazuje się że w ogóle nie nagrywa.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo