Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Passat B6 1.9tdi Przekreślone Żółte P

janas954 21 Jan 2016 17:55 61608 9
    janas954
    Level 2  
    Witam
    Tak jak w temacie mam problem z żółta kontrolka P przekreslone. Hamulec ręczny działa prawa jak i lewa strona, słychać jak silniczki działają a z ręczny nie ma największego problemu Błąd jaki wyskakuje jest od Modułu sterującego- uszkodzona pamięć EPPROM. Na forum piszą ze dodatkowo przycisk od ręcznego mruga i jest sygnał u mnie świeci tylko ta kontrolka. Moje pytanie wymieniać ten moduł czy szukać innej przyczyny? Dodam że świeci mi od 2 tygodni i tak jak mówię nie ma większego problemu
    Za wszystkie podpowiedzi i rady z góry dziękuję
    Passat B6 1.9tdi Przekreślone Żółte P
    szymon198312
    Level 30  
    A jaki stan klocków z tyłu?
    janas954
    Level 2  
    Mniej więcej połowa jest klocków
    sofix2
    Level 11  
    Witam, mam ten sam problem, czy autor wątku sobie z tym poradził? Bardzo proszę o informację...
    migolc
    Level 14  
    Mam tę samą sytuację, klocki z tyłu raczej słabe, czy przez to świeci się "przekreślone P"? Ręczny i cała reszta chodzi prawidłowo, nic innego się nie świeci ani nie miga.
    sofix2
    Level 11  
    Ja niestety nadal z tym jeżdżę . Wyskakują dziwne błędy za kazdym razem inne to eprom to silniki hamulca raz lewy raz prawy. Kontrolka wyskoczyła nagle gdy odpalałem przy -30 w ubieglym roku i rzutem na taśmę ostatnim tchnieniem aku odpalił, ale została pamiątka:( w postaci kontrolki na blacie.
    migolc
    Level 14  
    U mnie "niestety" żadnych innych błędów itp. auto kupiłem z zepsutymi silniczkami od ręcznego, wyczyściłem, nasmarowalem, wszystko chodzi pięknie tylko ta jedna ikonka została. Gdzieś znalazłem info, że jeśli tłoczki ciężko chodzą to będzie świeciła ta właśnie ikonka. Jeszcze spróbuję Aku odłączyć na noc.
    diabel325
    Level 1  
    witam, moze ktos juz rozwiązał ten pproblem ? u mnie wszystko smiga hamulec reczny elektryczny bez problemu, tylko pytanie dlaczego caly czas na desce pali sie zolta kontrolka przekreslone P ??
    Czamilek
    Level 1  
    I jak panowie wystarczy zmiana klockow i tarcz? bo mam ten sam problem a kompuiter nie pokazuje zadnego błęda