Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Olimpiada OWEE - arkusze z poprzednich edycji

21 Jan 2016 21:08 978 6
  • Level 11  
    Posiada ktoś arkusze z poprzednich edycji tj. m.in z 2015 z grupy Elektrycznej oraz z grupy Teleinformatycznej? Bo na głównej stronie jest ostatnia tylko z 2013 roku z grupy Elektrycznej a z Teleinformatycznej jeszcze wcześniejsze.
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 21  
    Jeśli chodzi o ''euroelektre'' to posiadam pytania z 2014/2015 II i III etap i z 2015/2016 I i II etap z grupy elektronicznej ;)
  • Level 11  
    Właśnie mój błąd, chodzi o to co organizuje AGH. Sorry za błąd w sprecyzowaniu się.
  • Level 21  
    Rozumie w moim regionie (kujawsko-pomorskie) mamy tylko "OWT" i "Euroelektre". Osobiście nie słyszałem o "OOWEE".

Wyczytałem w regulaminie, że jest też część praktyczna olimpiady, co mnie pozytywnie zaskoczyło, gdyż na olimpiadach w moim regionie jest suche liczenie i wiedza teoretyczna. Co z tego że ktoś wyliczy jakieś kosmiczne zadanie jak nawet oscyloskopu nie umie obsługiwać. :/
    A co dopiero zlokalizować i naprawić jakąś usterkę w danym sprzęcie to powinno być na olimpiadach moim zdaniem ;)
    Sorry za uniesienie może się mylę ale osobiście tak uważam.

Przepraszam również, że odbiegam od tematu kolegi. ;)

Jednak ciekawi mnie przebieg tej olimpiady, brał kolega w niej udział ?
    Mógł bym prosić o przykładowe zadania ? (Najlepiej grupy elektronicznej.) ;)

Jeszcze raz przepraszam za odbieganie od tematu postu ;)
  • Level 11  
    Akurat będzie to mój debiut,

Na stronie można znaleźć wszystko, łącznie z zagadnieniami, proponowana literaturą itd. : www.oowee.pl/
  • Level 21  
    Ok dziękuję za info. ;)

No i życzę powodzenia. ;)
  • Level 11  
    Jak to już bywa, nie dziękuję! ale mimo wszystko ponawiam pytanie o arkusze