Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Praca] Sprzedaż. Obsługa klienta serwisu ze znajomością elektroniki - WARSZAWA

Vey 21 Jan 2016 22:51 462 0
 • #1
  Vey
  Level 2  
  Kim jesteśmy?

  http://iviter.pl

  http://szpitaldanych.pl


  Prowadzimy kilka równoległych działalności, powiązanych ze sobą. Z jednej strony koncentrujemy się na technice – odzyskiwaniu danych, informatyce śledczej, serwisie urządzeń elektronicznych (głównie audio, fotografia i komputery) oraz produkcji – urządzeń elektronicznych oraz chemii do lutowania – w tym preparatów do lutowania aluminium. Z drugiej strony zajmujemy się sprzedażą – tak fizyczną jak i internetową. Prowadzimy szereg sklepów internetowych z elektroniką, akcesoriami komputerowymi, gadżetami, przedmiotami codziennego użytku, drobnym AGD i RTV, matami masującymi. Zajmujemy się też sprzedażą podzespołów elektronicznych, literatury technicznej jak również sprzedażą własnych wyrobów.


  Posiadamy bardzo duże doświadczenie w sprzedaży, w zakresie prowadzenia e-commerce, marketingu internetowego. Potrafimy sprzedawać praktycznie każdy produkt. Dysponujemy w tej chwili lokalem o powierzchni przeszło 200m 2 sytuowanym w centrum Warszawy. Cechujemy się ogromnym głodem wzrostu i wolą walki.


  Poszukujemy pracownika działu sprzedaży oraz obsługi klienta serwisu. Osoba na tym stanowisku powinna być uniwersalna, gotowa podejmować się różnych działań prowadzonych w ramach naszej działalności. W tej chwili najbardziej zależy nam na wsparciu w zakresie sprzedaży. W drugiej kolejności potrzebujemy pomocy przy obsłudze licznych klientów serwisu. Odnośnie sprzedaży – sprzedawane są zarówno popularne produkty jak i specjalistyczne – z zakresu elektroniki – podzespoły elektroniczne, przewody antenowe, złącza przemysłowe, literatura techniczna. Zależy więc nam na tym, aby kandydat był przygotowany technicznie. Powinien mieć wiedzę na temat elektroniki. Osobie na tym stanowisku będziemy delegować część prac serwisowych.
  Poszukujemy osoby o wielkim sercu, osoby cechującej się wielką odpowiedzialnością.
  Nasz wymarzony kandydat, kandydatka powinien – powinna być:
  - biegły techniczny –w ideale elektronika (wiedza najlepiej praktyczna!)
  - powinien być odporny na stres – stresu u nas dużo – chociaż jeśli jest się odpornym i działa się zgodnie z instrukcją – unika się tym samym wszelkich konfliktów – i to jest bardzo ważne,
  - powinien być oczytany i umieć doskonale wysławiać się po polsku – tak w mowie, jak i piśmie. Powinien być w stanie pisać notki na bloga, facebooka, odpisywać doskonale na maile,
  - powinien cechować się nadprzeciętną inteligencją – a do tego zjawiskową szybkością myślenia.
  - znajomość języków obcych – szczególnie języka angielskiego – ale na naprawdę dobrym poziomie – jest dla nas istotna

  Poszukiwana jest osoba, która jest już gotowa do pracy i nie musi się wszystkiego uczyć od zera!

  Co oferujemy?

  Na początek proponujemy 3000zł do ręki. Tyle mamy przeznaczone na to stanowisko na początek.
  Kwestia umowy o pracę jest dla nas otwarta i normalna. Jesteśmy w stanie podpisać umowę o pracę lub każdą inną po stosunkowo krótkim okresie próbnym. Jeżeli faktycznie jesteś osobą, na której nam zależy – z pewnością będziesz w stanie wynegocjować sobie takie warunki finansowe, jakie Cię interesują (jeżeli nie wiesz na czym polegają negocjacje i nie wiesz co można na ich drodze uzyskać – to nawet nie masz po co do nas pisać).


  Nasza przyszłość

  Mamy bardzo wysoko zawieszoną poprzeczkę. Jeszcze pół roku temu byliśmy punktem usytuowanym w podziemiach Pasażu Muranów. Dziś nasza siedziba ma 200m2. Lokal specjalnie został wynajęty pod kątem rozwoju – mamy bowiem plan stworzenia najnowocześniejszego w kraju (docelowo w Europie) centrum serwisowego – w zakresie wszystkich usług gdzie konkurencja praktycznie nie istnieje – wiele usług jakie świadczymy już teraz jest bezkonkurencyjnych.

  Rozwijaj się razem z nami - tak finansowo jak i intelektualnie - zgłoś się do nas!
  Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).