Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Scenic 3 sterowanie przełącznikiem zespolonym

22 Sty 2016 13:40 762 11
  • Poziom 12  
    Witam chciałbym się was zapytać co jest potrzebne aby przełącznik zespolony ze scenica 3 wykorzystać na przykład w ciągniku? Z tego co się do wiedziałem to jest potrzeby moduł BSI oraz BSM ale czy to wszystko? Z góry dzięki za odpowiedz.
  • Poziom 42  
    Na prima aprilis trzeba jeszcze poczekać, bo serio chyba nie pytasz....
  • Poziom 12  
    Pytam poważnie może się to zdawać dziwne ale lubię eksperymenty
    Chyba Link strona 172-180 oraz 251-255 oraz 312-314 co o tym sądzicie?
  • Poziom 12  
    A znacie jakieś przełączniki które nie potrzebują do działania modułów? Chodzi o to żeby bez problemu dało sie sterować światłami wycieraczkami kierunkowskazami itp
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Od polskich aut zaczynając, po większość do 1998 roku. Do wyboru, do koloru. Tylko gdzieniegdzie trzeba będzie przekaźniki wstawić, by długo działało.
  • Poziom 12  
    A jakie przełączniki mają otwór montażowy podobny do tego ze scenica 2?Bo założone elektryczne wspomaganie z niego i chciał bym zeby to fajnie pasowało
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    marles74185 napisał:
    A jakie przełączniki mają otwór montażowy podobny do tego ze scenica 2

Scenic1-Megane1-Clio2- Master1,2-Kangoo1-Trafic1.
  • Poziom 12  
    A z tych modeli które wymieniłeś da się bez problemu podłączyć przez zastosowanie przekaźników?Czy trzeba jakieś moduły do nich?
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    marles74185 napisał:
    A z tych modeli które wymieniłeś da się bez problemu podłączyć przez zastosowanie przekaźników?

Wszystkie bo to praktycznie te same przełączniki.
  • Poziom 31  
    Kolego od razu załóż sobie alternator przynajmniej 125A a najlepiej 150A z renówki są tanie i dostępne. I nie zabijesz szybko akumulatora.

Ps w jakim ciągniku to pracuje?
  • Poziom 12  
    Ursus C-360 Alternator mam na 125A ale z czego to nie pamiętam chyba jakiś fiat. A znacie może jakieś schematy instalacji do scenica 1 coś takiego jak podałem parę postów wcześniej?Bo szukam i nie mogę znaleźć.
    Dziękuję panowie za chęci dostałem już przełącznik zespolony ze scenica 1 do tego kompletną instalację i wszystko działa jak powinno.Temat do zamknięcia.