Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

gdzie są ULUBIONE w Windows XP i jak przenieść ?

17 Cze 2005 16:26 8916 7
  • Poziom 29  
    Witam

Ściągnąłem do oglądania w offline za pomocą DODAJ DO ULUBIONYCH calutką stronę firmy - wszystko ok na kompie gdzie ściągałem - ale gdzie ??? Jak to mogę przegrać na inny komputer ?
  • Poziom 33  
    C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Ulubione
    Pozdrawiam
  • Poziom 29  
    Tam są tylko skróty... a gdzie pliki pdf itd... ?
  • Poziom 33  
    No dokładnie, zapisze Ci tylko skróty.
    Trzeba było zapisać stronke jako.....
    Bierzesz menu plik i zapisz jako....
    Z tym że nie zapisze Ci plików zamieszczonych na witrynie, tylko będą do nich linki.
    Aby zapisać na dysk całą stronke wraz z plikami trzeba użyć odpowiedniego programu.
    W tej chwili nie mogę przypomnieć sobie jego nazwy.
    Pozdrawiam
  • Poziom 29  
    No chłopaki, nie zrozumieliśmy się prawie wcale.

1. "Zapisz jako..." - zapisuje jedynie stronę którą aktualnie oglądasz więc lipa.
    2. TelleportPro - mam tem program ale on potrzebuje połączenia z internetem a ja chcę uniknąć ściągania jeszcze raz tego co mam obok na kompie - a jest tego sporo.
    3. Może źle napisałem że już ściągnąłem całą stronkę - miałem na myśli całą witrynę (ok.350MB) albo coś takiego, wraz z wszystkimi plikami do pobrania itd...
    4. Sam już znalazłem te pliki i zamykam temat, są one w katalogu C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files - niestety misz/masz

Ciekawostka : nie mogłem znaleźć bo wyszukiwarka z windowsa nie przeszukuje "standardowo" tego katalogu - spróbujcie dla przykładu znaleźć jakiś plik z tego katalogu przeszukując cały dysk c:/.... i co - i nic :-(

Pozdrawiam
    PROKOPCIO
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Ten katalog spełnia rolę śmietnika internetowego. Tam ląduje wszystko, co ściąga przeglądarka. Ponieważ katalog ten jest katalogiem roboczym, zarządza nim windows i sam sobie z niego pliki wyrzuca. Nie masz żadnej gwarancji, że tam będzie wszystko, co potrzebujesz. Weź jeden z tych programów, które Ci proponujemy i ściągnij jeszcze raz cały potrzebny Ci serwis. Odbędzie się to szybciej, niż przy przeglądaniu stron serwisu, nie musisz się obawiać, że czegoś zapomniałeś.
  • Poziom 20  
    Wyszukiwarka XP wyszukuje zarówno pliki w koszu jak i w TemporayInternetFiles. Musisz tylko zaznaczyć w opcjach wyszukiwania aby przeszukał ci foldery ukryte i systemowe