Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S3 GT I9305 - Brak opcji Import/export kontaktów

buncol9 23 Sty 2016 21:28 4257 0
  • #1 23 Sty 2016 21:28
    buncol9
    Poziom 7  

Witam, miałem do tej pory telefon Samsung Galaxy S3 GT I9305 z systemem Android 4.4.4, właśnie zmieniłem na Galaxy S5 Neo z Androidem 5.1. Włączyłem synchronizacje konta Google, ale wszystko przeszło oprócz kontaktów. Gdy wchodzę w kontakty na starym telefonie nie ma tam nigdzie opcji import/export kontaktów. Ani do konta Google, ani na kartę pamięci. Poza tym w S3 nie ma opcji edytowania zapisu np na karcie SIM, jest tylko na urządzeniu. Czy jest jakiś program gdzie można skopiować te kontakty i potem przenieść na nowy telefon? z góry dziękuje i pozdrawiam

Dodano po 23 [minuty]:

Znalazłem rozwiązanie po wielu godzinach przeszukiwań różnych forum:
    Post zapożyczony z innego forum:
    ''OK, podsumuję w miarę precyzyjnie, żeby ktoś z podobnym kłopotem mógł znaleźć rozwiązanie.
    W ustawieniach, w zakładce "Moje urządzenie" jest opcja "Tryb ekranu startowego". Można w niej wybrać tryb standardowy, lub tryb ułatwienia. Rzecz w tym, że tryb ułatwienia upraszcza nie tylko ekran startowy. Jak się przekonałem usuwa wiele funkcji, wśród nich m.in. większość przydatnych funkcji w Kontaktach. Po włączeniu trybu standardowego, wszystko wraca do normy."

2 0
  Szukaj w 5mln produktów