Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kia Sportage - Slabe światła

krzysied753 24 Sty 2016 14:03 945 6
  • #1 24 Sty 2016 14:03
    krzysied753
    Poziom 9  

Witam
    Koledzy mam problem , posiadam kia sportage i mam bardzo slabe światła mijania lampy byly juz polerowane ale niewiele to dalo. Przydala by sie wymiana lamp lecz to spory koszt. I rodzi sie pytanie jakie lampy moge dolozyc do auta zeby super swiecily w dzien i w nocy a również zeby nie bylo problemow z prawem... chodzi mi o jakis przyklad

0 6
  • #3 24 Sty 2016 14:14
    verksted
    Poziom 16  

Witam --jeżeli się klosze przyciemniły od słońca to wymontuj pod sklepem jedną żarówkę od mijania i spytaj czy nie mają silniejszych i zamontuj jednakowe do obu lamp p--i--a się nie kapnie bo masz przyciemnione klosze

Moderowany przez ociz:

3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.
    Ostrzeżenie.

1
  • #4 24 Sty 2016 14:15
    krzysied753
    Poziom 9  

Ale jak one wygladaja rodzaj wzor

0
  • #5 24 Sty 2016 14:17
    DJ ANNUS
    Poziom 31  

verksted napisał:
    i spytaj czy nie mają silniejszych i

Kolego nie dosyć że ci expressowo spali klosze to jeszcze manetka na tym ucierpi i złaczka żarówki.

Kolego autorze sportagów to chyba już 4 seria leci.

0
  • #6 25 Sty 2016 22:05
    krzysied753
    Poziom 9  

Czyli co robic?

0
  • #7 07 Lut 2016 18:14
    enforces
    Poziom 17  

jakie tam są żarówki?

Może zmień sobie żarówki na przykład na Osram Nightbreaker. Wiele osób je chwali a ich zasięg jest większy niż tych standardowych żarówek co się kupuje za 10zł. Powinieneś poprawić zdecydowanie nimi swoje bezpieczeństwo.

Zobacz też może być wewnętrzna część reflektora nie uległa uszkodzeniu bo np. ktoś stosował niehomologowane żarówki czy coś i zbyt duża temperatura coś naruszyła w konstrukcji przez co teraz jest kłopot. Słyszałem o takich przypadkach.

0