Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Epson L365 - reset pampersa

25 Jan 2016 10:25 13182 5
 • Level 11  
  witam
  Mam od niedawna Epsona L365. Problem w tej drukarce był taki że dość szybko przysychały tusze. Wystarczyło 7 dni bez druku i już test dysz był niepoprawny. W związku z powyższym robiłem kilka razy czyszczenie głowicy i zaawansowane wypłukiwanie tuszy i pojawił się problem z pampersem. Czy ktoś zna jakiś sposób na darmowy reset pampersa w tym modelu? Bo nie uśmiecha mi się płacić za reset co pól roku.
 • Level 16  
  Adjustment program poszukaj. W skrócie adjprog. Możliwe że mam taki do tego modelu. Jutro sprawdzę.
 • Level 11  
  Czy tym programem zrobię reset bez klucza. Jeśli byś znalazł go byłbym wdzięczny. Obecnie drukarkę oddałem do serwisu, ale jak pisałem jak tak często ma mi zapełniać ten pampersa to kosztowna będzie eksploatacji tej drukarki. Miało być przecież tanio ze względu na tusze.
 • Level 12  
  W przypadku tej drukarki jest drogo powiem bardzo drogo.
  Epson z tym modelem przegina na całej linii.
  Ja w firmie wydrukowane na tym modelu 497 stron czyszczenie głowicy wykonane 3 razy bo niestety wadliwy model i przysycha. Model L300 nic takiego nie ma zero taki wad a przedrukowane na nim mamy ponad 20 000 i działa.
  L365 zablokował się po niecałej ryzie pojemniki z atramentem praktycznie w 80% czarny w 95%. Super oszczędność serwis który to robi dla Epsona na gwarancji życzy sobie 100 parę zł za wyłączenie komunikatu (czyścić pampersa nie ma co praktycznie nie ma tuszu) co lepsze po okresie gwarancji kosztuje to 170 zł.
  Mocno się zastanówcie zanim kupicie taki sprzęt.
  Darmowego resetera nie ma trzeba zapłacić koło 10 dolarów za jednorazowy klucz Wic reset podobnie do programu adjprog tyle, że na stałe przynajmniej tak podają.
  Na razie nie resetowaliśmy zrezygnowaliśmy z tego modelu niech leży aż coś do resetowania wypłynie.
 • Printers specialist
  Na chwilę obecną to tylko WIC RESET. Kod do kupienia na All.. za ok. 25zł
 • Level 11  
  Wysłałem drukarkę do serwisu z opisem, że zła jest jakość druku tzn. widoczne są paski na wszystkich kolorach nawet na wysokiej jakości drukowania. W związku z tym wykonywałem dość częste czyszczenie głowicy co było powodem przepełnienia pampersa. W dniu wczorajszym właśnie przysłali mi drukarkę z serwisu i co?. Wykonano odpowietrzenie dysz, wymieniono pampersa, ale oczywiście odpłatnie za 80 zł netto. Po uruchomieniu drukarki druk jak nieszczęście. Wykonałem czyszczenie dysz i wydruk jest ok. Na drugi dzień czyli dziś robię kserokopię zdjęcia i znów są paski na wydruku czyżby już głowica już przyschła po 12 godzinach nieużytkowania. Pogratulować Epsonowi tego wynalazku L365. Kasa wyrzucona w błoto nie polecam. teraz mnie czeka ponownie czyszczenie głowicy i po 3 miesiącach znów wymiana pampersa za 80 zeta, naprawdę tania eksploatacja hehe. Nie kupujcie tej drukarki porażka.