Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie wtryski do Astry 1.6 16v?

gsekulski 25 Jan 2016 12:41 1248 10
    gsekulski
    Level 16  
    Witam serdecznie. Zakupiłem Opla asterke II. Chciałbym go zagazować i tu pytanko do kolegów jakie wtryski polecacie? Regi, Hany, magic jety, Valteki..? Autko ma służyć na dojazdy do pracy tak ok 70km dziennie i jakieś 20 tys rocznie. Co będzie w miarę rozsądnym i w miarę jak najmniej bezproblemowym zestawem?
    andrzej20001
    Level 43  
    Hana,Barracuda. Kupisz raz a dobrze.
    gsekulski
    Level 16  
    Chodzi mi tak jak kolega pisał, coś trwalszego za wmiare rozsądne pieniądze. Zdaje sobie sprawę, że dobrej sekwencji poniżej 2 tys raczej nikt nie skompletuje.
    gsekulski
    Level 16  
    No właśnie tak mnie coś ciągnie do Regów albo Hanek. jakieś kilka lat temu miałem w A3 magic jety, zrobiły co prawda ponad 100 tys km ale po 50 już miałem problemy z nimi oraz były bardzo wrażliwe na zanieczyszczenia. Nie wiem jak teraz nowe serie się spisują.
  • Helpful post
    sebap
    Level 41  
    Montuj Barracudy kolego. W Hankach trafiają się buble. To nie to co jeszcze 4-5 lat temu.
    hanzohazashi
    Level 11  
    Barracuda.Z tańszej pólki stag ac w01

Dodano po 1 [minuty]:

Choc mam klienta co na valtekach 140tys przelatał
    ociz
    Moderator of Cars
    cyborg39 wrote:
    Budzetowo polecam OMVL Reg fast - sam na takich smigam 3 lata i sa bezproblemowe

Jak dla mnie ich trwałość to tylko 40k km. Autorowi tematu na 2 lata by starczyły. Niby wydatek nie wielki jak ktoś sobie sam wymieni i na nowo wystroi instalację, ale jak miał by jechać do warsztatu to już bardziej opłaci się coś trwalszego.