Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zestaw glosnomowiacy nokia ck-100 blokuje radio po zakonczeniu polaczenia

mwarzy 26 Sty 2016 09:26 1146 0
  • #1 26 Sty 2016 09:26
    mwarzy
    Poziom 12  

Witam, mam pewien problem z moim zestawem głośnomówiącym nokia CK-100 w samochodzie. Na początku wszystko działało i było git ze tak powiem. Ale jakoś od roku telefon (android) jak łączy się w samochodzie wydaje komunikat "podłaczono telefon"" następnie "podłączono zestaw głośnomówiący". I telefon jest podłączony. Następnie przy włączonym radiu wykonuję połączenie telefoniczne. Wówczas radio jest ściszane/wyłączane i rozmawiam. A po rozmowie zakończonej radio wracało i grało. Obecnie jest tak że jak kończę rozmowę to radio nie wraca, na wyświetlaczu radiowym mam nadal komunikat "phone" i jest cisza, zestaw tak jakby był w zawieszeniu.... I aby ten "phone" wyłączyć to muszę wyłączyć bluetooth aby radio przywrócić do grania, inaczej się nie da....

I tak się zastanawiam gdzie leży problem, przypuszczalnie gdzieś z softwarem/firmwarem. Ktoś miał coś podobnego? Ktoś ma pomysł jak się za to zabrać?
    Aha, radio fordowskie (ford focus usa), telefon z androidem (pentragram monster), zestaw głośnomówiący nokia ck 100.
    Mam zamiar zrobić aktualizację oprogramowania w zestawie głośnomówiącym (nigdy nie był robiony, a ma już sporo lat) bo to wydaje się najłatwiejsze na chwilę obecną...

0 0