Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Praca] DGS Poland zatrudni Inżyniera Elektronika

DGS Polska Sp. z o.o 26 Sty 2016 10:39 609 0
 • #1
  DGS Polska Sp. z o.o
  Poziom 2  
  [Praca] DGS Poland zatrudni Inżyniera Elektronika

  DGS Poland to skandynawska firma i jeden z największych pracodawców w regionie, zatrudniająca już ponad 2000 osób. Jednym z głównych przedmiotów działalności firmy jest projektowanie i produkcja aparatów słuchowych oraz narzędzi diagnostycznych. Jesteśmy światowym liderem w tej branży.
  Do zespołu Serwisu Urządzeń Medycznych do badań słuchu poszukujemy

  Inżyniera Elektronika,

  który będzie diagnozował usterki oraz zajmował się procesem napraw na poziomie komponentu.

  Miejsce pracy: Mierzyn k/Szczecina


  Doświadczenie
  Najchętniej spotkamy się z osobami, które posiadają wiedzę na temat elektroniki cyfrowej i analogowej oraz posiadają doświadczenie zdobyte w serwisie przy produkcyjnym albo autoryzowanym serwisie urządzeń RTV lub sprzętu medycznego.
  Jeśli jednak dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową, możemy umożliwić Ci zdobycie doświadczenia, ponieważ dla nas liczy się Twoja autentyczna pasja do elektroniki. Dlatego jeśli wolnym popołudniem lubisz skonstruować sobie wzmacniacz lub zaprojektować termometr na układzie mikroprocesorowym to z pewnością odnajdziesz się w naszym zespole.

  Wykształcenie
  Oczekujemy, że masz ukończoną dowolną uczelnię techniczną. Preferowane dla nas kierunki to: elektronika, automatyka, telekomunikacja, mechatronika.

  Umiejętności
  Jeśli znasz elementy elektroniczne oraz sposoby ich diagnostyki, masz zdolności manualne, potrafisz lutować i pracować z aparaturą pomiarową oraz nie użyjesz rezystora zamiast bezpiecznika, bo wiesz czym to grozi, to mamy dla Ciebie ciekawe stanowisko.

  Co dalej?
  Rozwijając się z nami poprzez diagnozowanie usterek i naprawy szerokiej gamy urządzeń do diagnostyki i badań słuchu będziesz mógł stać się wysokiej klasy Specjalistą ds. elektroakustyki i elektroniki. Ponadto będziesz mieć możliwość usprawniania produktów i współpracy z działem R&D.

  Narzędzia
  Pracujemy z wysoko specjalistycznym sprzętem kontrolno – pomiarowym: Bruel & Kjaer, G.R.A.S., stacjami lutowniczymi: Metcal oraz Weller, analizatorami widma oraz systemami automatycznej kalibracji AUSSCO.

  Warunki pracy
  Pracujemy od poniedziałku do piątku przez osiem godzin dziennie. Twoje miejsce pracy to jedna z naszych lokalizacji w Mierzynie, dokąd możesz dojechać bezpłatnym, firmowym autobusem. Dodatkowo dbamy o zdrowie i ducha – zachęcamy do skorzystania z firmowej siłowni lub zamiast autobusem czy autem, przyjedź do pracy rowerem, który bezpiecznie zostawisz w wydzielonym miejscu. Możesz również wziąć udział w corocznym pikniku rodzinnym z koncertem gwiazdy polskiej estrady, popołudniami skorzystać ze zniżkowych biletów do kina, a podczas urlopu za symboliczną opłatą zatrzymać się w naszych domkach letniskowych w Danii.
  Nasze zadania są różnorodne, więc nie ma miejsca na nudę i rutynę. Jakość i solidność są dla nas priorytetem, a branża, w której jesteśmy nieustannie się rozwija, dzięki czemu mamy pewność stabilności zatrudnienia i potrzeby bycia na rynku mimo, a może dzięki szybkiemu postępowi technologii.

  Oferty z dopisaną klauzulą: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji w DGS Polska Sp. z .o.o., prosimy przesyłać na adres: urmo@dgs.com

  Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
  Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
 • Computer ControlsComputer Controls