Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mercedes w 203 - kodowanie kluczyka

27 Sty 2016 19:47 5064 15
  • Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator Samochody
    Czyli nie dysponujesz żadnym sprawnym kluczykiem?
    Jeżeli nie wiesz czym i gdzie szukać pliku to tym bardziej nie będziesz wiedział jak na jego podstawie zakodować kluczyk.
  • Poziom 8  
    szymitsu21 napisał:
    Czyli nie dysponujesz żadnym sprawnym kluczykiem?
    Jeżeli nie wiesz czym i gdzie szukać pliku to tym bardziej nie będziesz wiedział jak na jego podstawie zakodować kluczyk.

Najchetniej calkowicie bym pozbyl sie immo bo same z tym problemy podobno z mercedesa mozna zamowic ale pewnie to bedzie drogo kosztowac jaki jest najlepszy sposob na to ? Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Najlepszy jak zlecisz to komuś, kto się tym zajmuje profesjonalnie. Wbrew pozorom tak będzie najtaniej.
  • Poziom 16  
    Tylko nie wiem, czy kluczyk jest czy też go nie ma.
  • Poziom 8  
    pako150 napisał:
    Tylko nie wiem, czy kluczyk jest czy też go nie ma.

Nie mam kluczyka poprzedni wlasciciel zgubil
  • Poziom 13  
    Najlpeiej będzie osobno zakupić nowy kluczyk i osobno zaprogramować. Wyjdzie taniej, bo w punktach dorabiania klucyzki/piloty mają piekielnie drogie i zazwyczaj nieoryginalne.
  • Poziom 8  
    ziomek-33 napisał:
    Najlpeiej będzie osobno zakupić nowy kluczyk i osobno zaprogramować. Wyjdzie taniej, bo w punktach dorabiania klucyzki/piloty mają piekielnie drogie i zazwyczaj nieoryginalne.

Ile moze kosztowac taki kluczyk i gdzie go kupica
    Mozna zczytac immo bez wylutowywania? Czego najlepiej uzyc pozdrawiam
  • Poziom 16  
    A ja bym proponował udać sie do kogoś kto ogarnia temat, bo kupno programatora który zrobi Ci te kluczyki mija się z celem.
  • Poziom 13  
    podjedz do serwisu z dowodem rejestracyjnym i zapytaj jaka jest cena dorobienia kluczyka.
    Moze byc taniej niz u jakiś grzebków
  • Poziom 13  
    pako150 napisał:
    A ja bym proponował udać sie do kogoś kto ogarnia temat, bo kupno programatora który zrobi Ci te kluczyki mija się z celem.

Racja. zakup dobrego programatora kilkukrotnie przewyższy koszt operacji dorobienia kluczyka. Jaki rocznik tego merca?
  • Poziom 8  
    ziomek-33 napisał:
    pako150 napisał:

Racja. zakup dobrego programatora kilkukrotnie przewyższy koszt operacji dorobienia kluczyka. Jaki rocznik tego merca?

Stary 2001 ale programator by sie przydal jakie mniej qiecej koszty takiego zestawu?
  • Poziom 8  
    Kupilem ecu z kluczykiem i stacyjka podlaczylem ale nie moge przekrecic kluczyka po samym wlozeniu powinny chyba zapalic sie cos na desce ale nic sue nie zapala dopiero jak swiatla wlacze i nie moge przekrecic kluczyka co to moze byc?pozdr.
  • Spec od Mercedesów
    Blokada kierownicy jest rownież spersonalizowana ze stacyjką. W tej chwili nie obrócisz klucza, bo stacyjka nie rozpoznaje blokady jako "swojej".