Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Matsui M22LID618  ekran dziala .jednak nie wyswietla kanalow tylko sam dzwiek

DejVVVVV 28 Jan 2016 10:24 690 0
    DejVVVVV
    Level 2  
    Witam dorwalem darmo tv wlaczylem zaprogramowalem jednak mimo ze dziala slychac dzwiek i menu wyswietla sie pracuje nie wiesza jednak nie wyswietla obrazu z kanalu zadnego... nie mam teraz mozliwosci podpiecia do pc i innych ale dvd wbudowane dziala i wyswietla filmy normalnie. Ekran lekko podswietlony jakby pracowal tylko nie wie co wyswietlac i miesza kolory dajac w rezultacie czarny . Nie wiem czy cos blyslo szczelilo przy popsuciu wczesniej uzywany przez kogos jako monitor . Nie mam pojecia gdzie kupiony i inne tego typu nie znam marki wgl pewnie nie w pl 300 razy ustawienia przegrzebane nie ma tam tego zawiele tym bardziej ze brak pilota. Warto naprawiac? Nie lutowalem nigdy komponentow musialbym zaniesc specjaliscie orientacyjnie pi razy oko cene za naprawe bym prosil bo szkoda wyrzucic lepiej w wc zamontowac :)

Matsui M22LID618  ekran dziala .jednak nie wyswietla kanalow tylko sam dzwiek Matsui M22LID618  ekran dziala .jednak nie wyswietla kanalow tylko sam dzwiek Matsui M22LID618  ekran dziala .jednak nie wyswietla kanalow tylko sam dzwiek Matsui M22LID618  ekran dziala .jednak nie wyswietla kanalow tylko sam dzwiek Matsui M22LID618  ekran dziala .jednak nie wyswietla kanalow tylko sam dzwiek