Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen Xsara Picasso - Demontaż deski rozdzielczej itp- POMOCY

l3omba 28 Jan 2016 14:40 6117 5
    l3omba
    Level 2  
    Witam, zakupiłem nową deske rozdzielczą do Xsary Picasso i chce ją wymienić, ale nie wiem jak zdemontować starą. Jesli ktos ma instrokcje/ zdj prosze o podesłanie. Jak wymontować kokpit, schowek, licznik itp. będe bardzo wdzięczny :!: :?: :?:
    Kune
    Level 24  
    A na google szukales? Jak wpiszesz co potrzebujesz widze, ze jest duzo tematów na ten temat. Zacznij od tego.
    l3omba
    Level 2  
    Kune wrote:
    A na google szukales? Jak wpiszesz co potrzebujesz widze, ze jest duzo tematów na ten temat. Zacznij od tego.

oj nie zakładałbym nowego tematu jak bym znalazł na google. Juz nie mam nerwów do szukania tego, poświeciłem na to 4 długie wieczory i nic :/
    szymon198312
    Level 30  
    Cztery długie wieczory...Bez urazy, ale w tym czasie sam byś doszedł jak to zrobić. To nie jest 747 tylko zwykły samochód. Masz nowa deskę na wierzchu, możesz podejrzeć gdzie są mocowania. Demontaż standardowo jak w każdym aucie. Do rozebrania kolumna kierownicy, kierownica do zdjęcia, zegar- napewno ma widoczne śrubki, schowek również ma śrubki widoczne po jego otwarciu. Do zdemontowania tunel, radio, tam pewno będą jakieś śrubki od panelu klimatyzacji- to nie jest skomplikowane.
    l3omba
    Level 2  
    podopie ktoś jak wyciągnąć schowek itp ?:)
    scoot
    Level 10  
    Może ktoś podesłać jakieś informacje jak zdemontować deskę rozdzielczą w xp?