Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Stiga Park Pro20 - opis napięć na cewkach i elektromagnesie potrzebny

....stiga.... 28 Jan 2016 17:09 1809 8
    ....stiga....
    Level 7  
    Mam wszystko sprawdzone: elektromagnes, cewki, świece. Traktorek próbuje zakręcić, ale na świecach nie ma iskry. Świece są czyste??
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    User removed account
    Level 1  
    ....stiga....
    Level 7  
    Niestety wszystko wygląda dobrze???!
    Na cewki doprowadzone jest napięcie zasilające je, oraz wychodzą przewody podające nap na świece. Ono jest ale nie wiem o jakiej powinno być wartości. Na samej świecy nie mam iskry.
    User removed account
    Level 1  
    ....stiga....
    Level 7  
    Jest to Silnik Hondy, dwa cylindry V, problem zaczął się od momentu założenia łańcuchów na koła, które zerwały kabel który rusza elektromagnes, łączy się z blokadą od hamulca i od blokady idzie do stacyjki, Kabel i blokada zostały wymienione na nowe i zaczął w końcu kręcić ale nie ma iskry, jak zerwał kabel,silnik zaczął strzelać z wydechu i nierówno pracować. Po wyłączeniu silnika nie chciał kręcić z powodu spalonego kabla i blokady. Prąd na cewki płynie, na obie idzie jakieś 3.5 V ale już z nich nie wychodzi, zamieniłem cewkę od innego silnika Hondy i efekt ten sam.
    User removed account
    Level 1  
    ....stiga....
    Level 7  
    Zdjęcie podam jak najszybciej , stige mam w pracy , pojade i wrzuce zdjęcia :) , Z tego co wiem to różne silniki były montowane , ja akurat mam Hondę .
    zwarjowany
    Level 10  
    Ja mam stige11HP i może ktoś będzie w temacie i podpowie jak to podłączyć.
    Stiga Park Pro20 - opis napięć na cewkach i elektromagnesie potrzebny

Albo jakieś schematy można pobrać.