Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Stiga Park Pro20 - opis napięć na cewkach i elektromagnesie potrzebny

28 Sty 2016 17:09 1494 8
  • Poziom 6  
    Mam wszystko sprawdzone: elektromagnes, cewki, świece. Traktorek próbuje zakręcić, ale na świecach nie ma iskry. Świece są czyste??
  • Poziom 1  
  • Poziom 6  
    Niestety wszystko wygląda dobrze???!
    Na cewki doprowadzone jest napięcie zasilające je, oraz wychodzą przewody podające nap na świece. Ono jest ale nie wiem o jakiej powinno być wartości. Na samej świecy nie mam iskry.
  • Poziom 1  
  • Poziom 6  
    Jest to Silnik Hondy, dwa cylindry V, problem zaczął się od momentu założenia łańcuchów na koła, które zerwały kabel który rusza elektromagnes, łączy się z blokadą od hamulca i od blokady idzie do stacyjki, Kabel i blokada zostały wymienione na nowe i zaczął w końcu kręcić ale nie ma iskry, jak zerwał kabel,silnik zaczął strzelać z wydechu i nierówno pracować. Po wyłączeniu silnika nie chciał kręcić z powodu spalonego kabla i blokady. Prąd na cewki płynie, na obie idzie jakieś 3.5 V ale już z nich nie wychodzi, zamieniłem cewkę od innego silnika Hondy i efekt ten sam.
  • Poziom 1  
  • Poziom 6  
    Zdjęcie podam jak najszybciej , stige mam w pracy , pojade i wrzuce zdjęcia :) , Z tego co wiem to różne silniki były montowane , ja akurat mam Hondę .
  • Poziom 10  
    Ja mam stige11HP i może ktoś będzie w temacie i podpowie jak to podłączyć.
    Stiga Park Pro20 - opis napięć na cewkach i elektromagnesie potrzebny

Albo jakieś schematy można pobrać.